Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális a terhesség...

Mennyire normális a terhesség alatti magas pulzusszám?

Figyelt kérdés

Mindig magas volt a pulzusom, volt hogy kimaradt 1-1ütés. Nyugalmi állapotban 90-150 között van. Most kismama vagyok, 167-et mértem. Régebben 2kardiológus is azt mondta, hogy a szívem rendben van. Mennyire normális ez? A vérnyomásom tökéletes.

9 hetes kismama


2014. febr. 26. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy normális, ha magasabb, a tartós 100 is elfogadható, de ha tornázok, akkor figyeljek arra, hogy 140 fölé ne menjen semmiképp. Mérd többször is, és ha máskor is magas, kérdezz rá az orvosodnál/védőnődnél, akivel előbb találkozol.
2014. febr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A magasabb pulzusszám normális. Nekem stabilan 90, mióta terhes vagyok. A 167-et soknak tartom, mindenképpen konzultálnék így terhesen is egy orvossal. Ha azt mondják rendben, akkor hinnék nekik.
2014. febr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 lcs ***** válasza:
én is úgy tudom, ahogy az 1-es írta, a 167 már szerintem is sok, még akkor is, ha mozogtál előtte. ezt mindenképpen jelezni kéne az orvosodnak.
2014. febr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Előtte csak ruhákat teregettem, kétlem hogy ez olyan megerőltető lenne.... Holnap kell visszamennem, mindenképp megbeszélem vele! :)
2014. febr. 26. 23:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sokszor 170-180 körül volt nyugalmi állapotban nos és igen az már nagyon magas kaptam béta blokkolót,nálam a megszokott 60-70 és már 90-100nál nem vagyok jól,gondolhatod mikor 170-08 körül volt,hogy voltam.Szerintem nézesd meg.
2014. febr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!