Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is fáj a szeméremdombja...

Másnak is fáj a szeméremdombja a terhesség vége felé?

Figyelt kérdés

Főleg akkor fáj,ég,mikor felállok az ágyból,székből.Olyasmi,mintha a szőrömbe belekapaszkodnának,és húznák,tépnék.

Másfél hete érzem,most vagyok 38 hetes.

Mitől lehet ez?Olyan fura!


2014. febr. 27. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:

hajjajj

persze, szerintem mindenkinek fáj, nálam legalábbis mind a két terhesség végén fájt, nyúlnak a méhtartó szalagok, egyre nagyobb súlyt kell cipelned, a hormonális változások miatt tágulsz, csúszik szét a medencéd

abban a pillanatban, ahogy kint lesz a baba megszűnik ez a fájdalom

addig pedig én mindig azt csináltam ,hogy lassan keltem fel a székről, hagytam időt a szalagoknak alkalmazkodni

2014. febr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én néha már derékszögben jártam miatta:-P
2014. febr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

34 hetes vagyok, és már hetek óta fáj. Szúr a méhszájam, kicsit problémás most az aranyerem.... nem is folytatom.

Most kezdődik az a rész, hogy már aludni sem tudok, mert az ízületeim is odavannak:((

Szóval kitartás, neked már csak két hét:))

2014. febr. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Nekem azért fura,mert az előző terhességemnél ilyen nem volt.Most már tudom,miért van ez,így nem aggódom annyira.

:)

2014. febr. 28. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!