Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az első császár volt,...

Ha az első császár volt, mindig néznek hegvastagságot második terhesség vége felé?

Figyelt kérdés
Nekem eddig nem nézett az orvos,és csak CTG-re fogok menni ezután,nem lesz több UH.Utoljára a múlt héten voltam UH-on,És szülésig nem kell mennem csak CTG-re.Nem lehet ebből baj?Hallottam,hogy volt,akinek szétnyílt a heg.37 hetes vagyok most.

2014. febr. 21. 21:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, az, hogy bírja-e a méhed a sima szülést vagy sem, nem a heg vastagságától függ.

Az én hegem a "megengedett" határ alatt volt a 38. héten (2,6 mm). Az orvos közölte, hogy nem is érti, minek kértem az ultrahangon, hogy nézzék meg, mert 1. őt nem érdekli, 2. vastag heg is szétválhat, és vékony is bírhatja a vajúdást. Igaza lett. Simán született a kislányom, a hegnek kutya baja. Azért jobb lett volna, ha nem tudom, milyen vékony... :)

Ha VBAC-re készülsz, akkor kívánom, hogy legyen sikeres, és persze könnyű is! :)

2014. febr. 22. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!