Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
szerdan voltam vervetelen tokeletes lett az eredmenyem. mensim rendszertelen.de kb egy eve egy honap se maradt ki. viszont most ebben a honapban (februarba)nem jott meg. szedulok allandoan almos vok mellem fajdogal. es a hasam is ugy faj mintha fel lennek fazva de nem vagyok. lehet baba a dologban rendszeres nemi eletet elek vedekezes nelkul. heti 5-6alkalommal vagyunk egyutt babat szeretnenk. kalkulator szerint 5.het 2napos terhes lehetek. 35.napos ciklussal szamolva.tesztet csak jovo het vegen tudok csinalni. velemenyetekre lennek kivancsi. koszonom szepen

#has cici fajas
2014. febr. 28. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem védekeztek és nem jött meg a vérzésed, akkor miért ne lehetnél már terhes?

Persze, hogy lehetsz. És ilyenkor már éppen tüneteid is lehetnek.

De ha előbb nem csinálsz tesztet, akkor meg felesleges is ezen rágódni, mert ebből még bármi lehet, amíg tesztet nem csinálsz vagy orvoshoz nem mész, addig senki nem fogja neked száz százalékra megmondani, hogy terhes vagy-e.

2014. febr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy az vagy, nekem is tünet volt a szédülés. Azért a teszt lesz a elgbiztosabb :)Drukkolok.
2014. febr. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is szédültem egy picit az elején, és olyan voltam mint akit agyoncsaptak, én nem húznám a tesztet, kb. 3-400 ft-ért lehet kapni bármelyik drogériában
2014. márc. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. remelem baba van a dologba. igaz ma erosebben volt mensis fajdalom. :-( de meg nem jott meg. :-)
2014. márc. 1. 18:01
 5/5 A kérdező kommentje:
sajnos ma reggel megjott :'( :'( :'( egy ujabb remeny vesztett honap :'(
2014. márc. 3. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!