Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak kevés mennyiségű vérzés,...

Csak kevés mennyiségű vérzés, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Gyógyszert szedek és most még kevesebb jött mint eddig. Csak a wc papíron látható, betéten már nem.


Köszönöm a válaszokat


2014. febr. 11. 07:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Csinál egy tesztet, az biztos eredményt ad, de ha nem jönne meg jobban, akkor érdemes nőgyógyászhoz fordulni.
2014. febr. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Baba lehet v. eü probléma?
2014. febr. 11. 07:56
 3/3 anonim ***** válasza:
a babánál én valószínűbbnek tartom, hogy hormon problémát okoz a gyógyszer, vagy elvékonyodott a méhnyálkahártyád. Velem ugyanez volt, 5 évig szedtem gyógyszert, aztán egyre kevesebbszer jött meg, míg végül elmaradt a menstruációm. Kettő kimaradt vérzés után orvoshoz fordultam, aki felhívta a figyelmem arra, hogy ha babát szeretnék valaha, álljak le a gyógyszerrel egy pár hónapra. Utána meg majd megbeszéljük, fel ír másfélét. Abbahagytam, de most babát várok úgyhogy nem írattam újat. De szerintem menj el dokihoz, lehet hogy neked is váltani kéne más gyógyszerre
2014. febr. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!