Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 kerületben a Szent Kristóf...

11 kerületben a Szent Kristóf rendelőben volt már valaki terhesgondozáson mi történt hogyan?

Figyelt kérdés

A lényeg amit tudni szeretnék hogy csütörtökön,megyek először nőgyógyászhoz ,ekkor leszek 7 hét 2 napos ,és hogy a vizsgálat után ,elküldenek hüvelyi uh-ra is vagy megint kell várni heteket!!??

Köszönöm előre is


2014. febr. 28. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Én oda jártam terhesgondozásra. Az első vizsgálaton, nekem csinált "belső vizsgálatot" és rákszűrést is, mert ez utóbbi régen volt. Egy pici kézi UH-készülékük van a vizsgálóban, azzal megnéztük a babát. Konkrétan nem sokat láttunk, de azt igen, hogy ott van és ver a szive. 7+5 voltam ekkor. És igen, utána elküldött rendes hüvelyi UH-ra is, ahova másfél hetet kellett várni.


A következő gyereknél már rutinosan úgy csináltam, hogy amikor kértem időpontot a nőgyógyászhoz, akkor utána másnapra az UH-ra is kértem időpontot. Így hétfőn voltam a nőgyógyásznál, ő adta a beutalót az UHra, és kedden már megettem is.

2014. febr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szupi köszi ,remélem hogy lesz szívhang is !!!
2014. febr. 28. 20:47
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves egyetlen válaszolóm ,és melyik dokihoz jártál?

Az Uh-n normálisak voltak??

Csak azért kérdezem mert van egy fekete hajú doki na az akkora bunkó mint állat ,semmit nem mond csak diktál az aszisztensének és velem aztán nem beszélt!

2014. márc. 2. 09:02
 4/4 mursi ***** válasza:
Ajánlom a ZAKLATÓ NŐGYÓGYÁSZ-t...
2015. okt. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!