Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21hetes kismama vagyok, miért...

Csalódott személy kérdése:

21hetes kismama vagyok, miért nem érzem még a pici mozgását? Vagy csak lehet nem tudom, mit kéne éreznem? Meddig normális hogy nem érzem?

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor lefekszel nem érzel néha itt-ott pici kis kibökdöséseket, kitüremkedéseket ? Koncentrálj, meg lesz az !
2013. márc. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem még nem tudod mit kéne érezned. Egy barátnőm most 24 hetes és a kedves ismerősök halálra rémítették 20 hetesen, hogy miaz, hogy még nem érzi?

Teljesen odavolt a babó miatt, és egyszer csak észrevette, mikor már egyértelmű volt, azóta nagyon boldog.

Fogod érezni, nyugi:)

2013. márc. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, engem is mindenki ezzel riogat, hogy biztos baj van, azért nem érzem még, de hát első baba nem is nagyon tudom, mit kellene éreznem :)
2013. márc. 11. 13:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért első babánál is teljesen egyértelmű, ha már nem csak belül bugyborékol és össze lehet téveszteni a belekkel, arra gondolok, amikor már rugdos.
2013. márc. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! A második babámnál pontosan azt éreztem, ami a nagykönyvekben le van írva: mintha pillangók repkedtek volna belül, érdekes volt. Most a harmadiknál olyan érzés, mintha bele-bele rúgna vmilyen szervembe, inkább egy hirtelen feljajdulást vált ki. Amikor forog a vízben, az pedig érdekes húzó érzés. Szerintem minden terhesség más, az elsőt kb 20 hetes kortól éreztem én is, a másodikat 18, ezt pedig 16 hetes kortól. Nálam pl akkor a legélénkebb, ha este lefekszem vízszintesen, olyankor tisztán érezni, figyeld csak meg, biztos van valami!

18 hetes km

2013. márc. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is 22 hetesen éreztem először. De akkor viszont egyértelmű volt, hogy a Baba az.
2013. márc. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg csak nem tudod, mit kellene érezned! De nem vagy elkésve, rövidesen egyértelmű lesz neked is! A lepényed nem mellső fali?
2013. márc. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!