Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az utolsó mensim szerint 7...

Az utolsó mensim szerint 7 hetes, ultrahang szerint 5 hetes terhes vagyok, ilyenkor felszívódhat még a petezsák?

Figyelt kérdés
ilyenkor már nem szívódhat fel a petezsák, görcsök illetve vérzés nélkül, mert néhány napja nincs hányingerem, nem feszül a mellem.. ?
2007. okt. 12. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ugyan ilyen kétségek közt voltam én is, menj el egy uh-ra és megnyugszol, nekem is jöttek, mentek a tünetek.
2007. okt. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Vérzéskimaradás szerint én is 7 hetes vagyok, az uh 5 hetes 3 napos lett.

Tünetem semmi, de az uh-on bár szívverés még nincs, de a doki azt mondta, már pulzál:-)

Semmi aggodalom, minden rendben.

Gratulálok!

2007. okt. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23%

Szia! Ezt az internetről szedtem:

"Általában az utolsó menstruáció kezdete után két héttel esnek teherbe a nők. A terhességet azonban az utolsó menstruáció első napjától számítják, így mikor megfogan a baba, már két hetes terhes vagy."

Ezért van a kb két hét eltérés. Szóval ne izgulj!!!!

Ehhez hasonló sok más érdekes és hasznos anyagot töltöttem már le. Akit érdekel irjon és én szivesen átküldöm! cim: szaszii@freemail.hu A hányinger, görcsök, és egyéb tünetek nem törvényszerüek. Valakinél egyáltalán nem is jelentkeznek. Gratulálok és vigyázz nagyon magatokra!

2007. okt. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nem volt sem hányingerem, sem egyéb rosszullétem, csak iszonyatos fáradtság és mellfeszülés.A mellfeszülés aztán hol jelentkezett, hol nem, mégis már a 32.hetet taposom! Nem törvényszerűek a kellemetlen melléktünetek!
2007. okt. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!