Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Válthatok magnézium készítmény...

Válthatok magnézium készítmény anélkül hogy megbeszélném a védőnővel?

Figyelt kérdés
Béres Magnéziumot szedek, de a Magnézium citrit-re akarok váltani, mert mondta a gyógyszertáros hogy erősebb.
2014. márc. 4. 07:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne válthatnál? Magnézium magnézium...nézd meg mennyi van benne.
2014. márc. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

:D

Hogy a viharba ne válthatnál! A védőnő az csak védőnő, maximum tanácsot adhat, bele nem szólhat az életedbe.


Írass a nőgyóggyal magnesii citricit!

[link]


Boldog babavárást!

2014. márc. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze. Nálam meg se kérdezte, hogy milyen készítményt, márkát szedek. Mondjuk, simán beírta, hogy magne b6 meg gravida, bár nem azokat szedtem, de úgy tűnik, ma már el sem képzelhető, hogy valaki ne ezeket preferálja.
2014. márc. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi van? Miért,ki a bánat az a védőnő?
2014. márc. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy válthatsz. Mondjuk én vagyok a védőnőmmel olyan kapcsolatban, hogy egy telefon és kikérem a véleményét, hogy melyiket tanácsolja.
2014. márc. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!