Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most mire számítsak, koraszülé...

Most mire számítsak, koraszülés? Meddig lehet ezt elhúzni ezzel a bogyóval, tágúl a méhszájam, + napja görcsőlget a hasam és azt mondta a dokim, szedjem ezt a magnézium készítmény?

Figyelt kérdés
Volt így valaki27+3h korában, hogy elkezdett tágúlni?És megállította a Magnesii citrici 3*2 tabletta naponta? Ezután mi tőrtént? Nyugtassatok meg légyszi!
2009. aug. 27. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nyugodj meg addig míg nem folyik el a magzatvízed addig nem lesz gond. Én is nyított mészájjal hordtam ki a lányom és 35 hétre szöltem.
2009. aug. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,ezt nem is tudttam hogy így is ki lehet hordani a véhéig, vagy ahhoz közeli ideig.Csak féltem a picimet, mert már annyira szeretem őt!!!
2009. aug. 27. 20:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Szoktak még Seduxent is felírni, ha görcsölgetsz. Sokan vannak, akiknek kicsit kinyílt a méhszájuk, ha a dokid már veszélyesnek gondolná a tágulást, kórházba utalna!
2009. aug. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem már a 11. héten elkezdett nyílni a méhszájam és megrövidült a méhnyak is. Én is görcsölgetek, de állítólag a magnézium szedése jó. Bár én Magne B6-ot szedek. Most vagyok 31+5 hetes. Végülis el lehet húzni a végéig, csak figyelj oda magadra nagyon. :)
2009. aug. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nyugi:)


Én a 20.héttől nyíltam, Mg citrátot szedtem, de csak napi 3*1 szemet. A doki folyton riogatott a koraszüléssel.

Pihennem kellett volna,de nem tudtam:)

40+4 voltam, amikor burkot repesztett, hogy végre megszüljek. Vajúdni nem vajúdtam, mert semmilyen fájásom nem volt. Még infúziótól sem.

2009. aug. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!