Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen krémet javasoltok...

Milyen krémet javasoltok gombás hüvelyfertőzésre?

Figyelt kérdés

Tegnap óta borzasztóan viszketek ott lent. Van folyásom is, szóval biztos elkaptam valamilyen gombát.

Az orvosom már csak csütörtökön rendel, akkor megyek terhesgondozásra, addig Canestent kenhetek rá, ami enyhíti a viszketést? Vagy mit ajánlotok?

22 hetes kismama vagyok.


2014. márc. 4. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha valami van, nem kell megvárni az orvosod, menj be a mai refelésre, s majd ott megnézik, megmondják mi kell rá.

Ha komoly a baj, csütörtökig a babához is feljuthat, meg lehet a férjednek is írnak fel valamit, mer oda vissza fertőzöttek egymást majd

2014. márc. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Canesten kombi, azaz kúp és krém. A kúpot az ujjaddal tedd fel.
2014. márc. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen kenhetsz de candibené jobb szerintem, viszont a canesten kupot szokta az orvos is ajnélani ilyneor csak nem az aplikátorral kell feltenni hanem csak ugy.
2014. márc. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, az én orvosom is írt elő már nekem canesten kúpot, de krémet még sosem. Kúpozni most nem akarok, csütörtökön majd úgy is ír fel valamilyent.. Nincs rendelése sztk-ban, így max felhívhatnám, de emiatt nem akarom. Most például megszűnt a viszketés, de biztos előjön majd.
2014. márc. 4. 08:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a canesten sajnos eddig egyszer sem segített. A helyedben elmennék sztk-ba. Az én orvosom 120 km-re van, bizony volt már rá eset, hogy itt helyben mentem el.

33 hkm

2014. márc. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!