Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítség mit csináljak ezzel...

Segítség mit csináljak ezzel az iszonyú jobb oldali hát fájdalommal? Megfordulni sem bírok már.21h kismama

Figyelt kérdés
Délután kényelmesen feküdtem az ágyon, de egyszercsak iszonyúan elkezdett szúrni jobb oldalt a hátam, mint amikor beszorul a levegő. Azóta borzalmasan fáj, megmozdulni alig tudok. Mozogtam, hátha múlik, de rosszabb. Most lefeküdtem mégjobban fáj, sajog szúr. Mi lehet ez?
2014. febr. 17. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Jobban vagy? Ha nem akkor szerintem menj orvoshoz, mert nem normálus hogy mozdulni sem birsz a fájdalomtol.
2014. febr. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Orvos!

Lehet, hogy a baba elszorítja az epevezetéket és görcsöl az epéd. (Nekem is így volt.) Inkább egy fölösleges vizsgálat...

2014. febr. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem tudom mi volt, most kicsit jobb már, meg tudok valamennyire mozdulni, de még mindig nem az igazi.
2014. febr. 18. 07:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen terhes könyvem és pont tegnap olvastam arról, hogy a jobb bordaív alatti szúró görcsös fájdalom jelentkezhet. Ez azért van, mert a nagyra nőtt méh nyomhatja az epeutakat, a májat... Igaz, ezt idősebb terhességeknél írják. 30. hét után.

Nekem az izmok, szalagok fellazulása miatt állandóan becsípődik a hátam, néha a fenekem és olyankor napokig nem tudok mozogni.

2014. febr. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!