Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hátrahajló méh! Így miben más...

Hátrahajló méh! Így miben más a terhesség? Nehezebb teherbe esni?

Figyelt kérdés
Minden érdekel ezzel kapcsolatban! Mik a tapasztalatok? Jobban kell vigyázni terhesség alatt? Jobban fáj, amikor nyúlnak a szalagok?

2014. márc. 5. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem más semmiben. 2 gyerekem van, mindkettő első hónapban összejött, nem volt problémás a terhességem (vérnyomást leszámítva 1x, de nem hiszem, hogy lenne összefüggés...). Mindkettő könnyen, gyorsan született, gátvédelemmel.
2014. márc. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is hátrahajló méhem van. Én is annyit tudok róla doki által, hogy állítólag nehezebb vele teherbe esni. Nekem az első gyerekem fél év után, a második első alaklom után jött össze. A terhesség nem volt más, semmi gond nem volt végig, se fájdalom, se semmi, pedig nem is kíméltem magam nagyon.
2014. márc. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Hátrahajló méh, 2 gyerek. Könnyen teherbe estem, a szülés mondjuk nem volt egyszerű, nagyon hosszú volt, 12 óra mindkét alkalommal.

Nekem az orvos konkrétan azt mondta, hogy soha nem fogok tudni spontán teherbe esni. Hát azt hiszem rendesen rácáfoltam.

2014. márc. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A hátrahajló méhnek is vannak fokozatai. Elvileg lehet nehezebb a teherbe esés - vagy csak más pózból sikeresebb - , de erre nagyon sokan rácáfolnak. Terhességben a 12-16. hét körül előrebillen (ez egyénileg lehet fájdalmasabb, de csak nagyon extrémen ritka esetben kell orvosi segítség hozzá) és onnantól ugyanolyan, mint a többi, a szülést nem befolyásolja.

[link]

2014. márc. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) Jöhetnek még tapasztalatok!

Utolsó: A LINK VÍRUSOS, amint rákattintottam egy trójait blokkolt a gépem...

2014. márc. 5. 11:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is hátrahajló a méhem. A doki semmit nem mondott erről, mondjuk eddig fel sem merült bennem, hogy ennek lehetnek hatásai a terhességre. Extra könnyen teherbe estem egyébként, megszakításos védekezés, naptár módszerrel kiegészítve (a bajos napokon egyáltalán nem szexeltünk). Első hónapban összejött a baba. Terhességet nagyon jól viseltem, soha semmi problémám nem volt, a szülés is jól ment (első gyerek 5 óra alatt meglett) természetes úton. Csak hát nagyon fájt, de szerintem az sem a hátrahajló méhem miatt volt :)
2014. márc. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom! 2 gyermekem van, mind2 azonnal megfogant. Problemamentes terhesseg, gyors szules mindket esetben. Pedig tini koromban mondta a dokim hogy a mehem miatt nehezen fogok teherbe esni es konnyen vetelo tipus leszek!
2014. márc. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!