Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent hogy mélyen tapadt...

Mit jelent hogy mélyen tapadt a méhlepény?

Figyelt kérdés
Valmi bajt jelent?Nem véreztem egy kicsit fájt,de nem is a hasam hanem a szemérem csontom.Lehet ebből baj?Eddig mindig az volt a papíromon jó helyen tapadt,most meg azt mondta,hogy lentvan.20 hetes terhes voltam kkor,most keddre visszarendelt.Nem tiltott el a sex-től se minket,csakazt monnt,hogy óatosabbana házas élettel.
2009. dec. 13. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,azt jelenti,hogy a méh alsó felén,vagyis közelebb a méhszájhoz,mint a fundushoz.
2009. dec. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyenem, csak nekem előbb volt mélyen, aztán jó helyre került. De minket addig eltiltottak a hancúrozástól és nem volt szabad emelnem sem semmi nehezet. És azt mondta a doki hogy ha nem megy arrébb, akkor csak császár lehet.
2009. dec. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a mélyen tapadt méhlepény, azt jelenti hogy mélyen tapadt méhlepény.... ilyenkor ez még nem gond, kicsit tényleg óvatosabban a házasélettel. akkor van probléma ha a méhszájba beleér.. akkor nem is szülhetsz természetes úton. és a vérzésekre kell jobban figyelni, kisebb vérzésnél azonnal doki. nekem is mélyen tapadt, de már ahogy növekedett a méhem, feljebb húzódott a 28.hétre.
2009. dec. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is mélyen tapad és nem is ment feljebb. Kifejezetten tilos a szex és a cipelés az emelgetés. Valóban fennáll a vérzés veszélye, akkor menni kell azonnal a kórházba.

De úgy látom, orvos válogatja, hogy milyen tanácsot ad. Az én dokim igen óvatos, így hallgattam rá. Ki lehet bírni, már nem sok van hátra:-)

(31. hetes mami)

2009. dec. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!