Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kemenyedes vagy a babaimat erzem?

Kemenyedes vagy a babaimat erzem?

Figyelt kérdés
17 hetesek vagyunk, es neha ugy erzem, mintha "feszulne" a hasam, de inkabb csak egy resze, es nem az egesz. Hasamon itt a koldok alatti reszt ertem, es azon belul vmelyik oldalon, valtozo. Rovid ideig tart, par mp, nem faj, es meg a feszules sem jo szo ra, de gorcsnek sem akarom irni. A hasam nem erzem kemenynek ilyenkor, bar van rajta nemi zsir, igy eleg nehez megitelni. Kemenyedskor fekve is kemeny a has?

#ikerterhesség #Terhesség- keményedés
2014. márc. 7. 18:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én főleg fekve érzem a keményedéseket. Nekem sem voltak fájdalmaim, vagy görcseim, csak szimplán kellemetlen érzés. A jövő héttől injekciót fogok kapni emiatt 16 héten át, mert a 3x2 magnerot mellett sem akar elmúlni. Bár nekem 2 baba van bent, valószínüleg azért van szükség a szurira is, mert a méhem nem bírja az iramot a babákkal. :)
2014. márc. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nekem azert nem egyertelmu, mert nem mindig kemeny a hasam, hanem ugyanugy "benyomhato" csak van az az erzes. Neked fekve is kemeny? Hany hetes vagy?
2014. márc. 18. 12:58
 3/14 anonim ***** válasza:
Én holnap leszek 18. hetes. Nekem sem mindig kemény. Amikor érzem, hogy feszül, odanyúlok a hasamhoz, és legtöbbször olyan, mintha tojás lenne a bőröm alatt. Aztán fél vagy 1 perc után ellazul.
2014. márc. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nekem tegnap este ota van gyakran, par masodpereces ilyen erzes. Nincs fel perc, de gyakori. Most ez baj, es hivjam a dokit, vagy szedjek tobb mg-t? Nem tudom mi az amit erzek....
2014. márc. 19. 14:17
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, hiszen minden terhesség más. Nekem pont félóránként keményedett, amikor befektettek a kórházba és nyomták belém az infúziót. Lehet, hogy ami nálam bajt jelent, az nálad ártalmatlan. Viszont én úgy vagyok vele, hogy inkább hívjam fölöslegesen az orvost, vagy menjek akár ügyeletre, mint hogy egyszer baj legyen. Egy telefont szerintem megér! Mindenképp írj, ha fejlemény van! Szorítok! :)
2014. márc. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Pont miutan tegnap leirtam kezdtem el szamolni es vegul is lecsokkent a napi szamuk. Sot amikor oldalt fekszem, es erzem ezt az erzest, akkor megnyomkodtam ovatosan a pocakomat, es nem is kemeny. Legalabbis ahol en nezegettem, koldok alatt par ujjnyival, kozepen egeszen lentig tarto teruleten. Olyan kis rugalmas, mint egy felfujt labda. Ez is kemenyedes? Koszonom az eddigi valaszokat, aranyosak vagytok! :)
2014. márc. 20. 12:31
 7/14 anonim ***** válasza:

Középen nekem sem kemény, csak oldalt. Van amikor tojásnyi, de van hogy tenyérnyi. Nekem a dokim még a konyakot javasolta, mert simaizom lazító hatása van. Meg persze a magnézium... Remélem, Neked nem fog durvulni! Egy pár keményedés naponta még normális. De ha sűrűsödik, akkor beszélj az orvosoddal!

Ja, eddig én voltam az összes eddigi válaszoló! :D

2014. márc. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az a jo, itt, hogy nem tudni ki irja a valaszokat! :) koszonom akkor Neked! :)
2014. márc. 21. 23:16
 9/14 anonim ***** válasza:
És hogy van a manótároló? :) Keményedsz még? Van valami fejlemény?
2014. márc. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 sysyqueen ***** válasza:
Engem a védőnő mindig erről kérdezett....van é keményedés.. Egszer rákérdeztemhogy mert kéne? Aszonta nem az már baj... Persze én akkor már nem ennyire az elején voltam a dologak... Már a végét rúgtam... :-) azóta már fél éves a kislányom
2014. márc. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!