Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33+6 hetes terhesség, farfekvé...

33+6 hetes terhesség, farfekvéssel még mindig. Szerintetek van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Első baba, és pár napja érzem, esténként, hogy ííírdatlan nagyokat rugdal, mintha próbálna fordulni, de semmi eredménye... (azon kívül, hogy én csillagokat látok)

Nektek mikor fordult be?


2014. márc. 8. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Első a 32. héten, a második 28.héten, de nincs okod aggódni, mert az utolsó pillanatban is befordulhat. Unokatestvéremnek a kórházban, vajúdás alatt fordult be a kisfia, úgyhogy végül nem császározták meg.
2014. márc. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
még van idő a beforduláshoz :) én úgy jártam szintén első baba hogy utolsó uh 36héten még farkfekvéses volt elő is jegyeztek császárral ha nem indulna meg magától. hát nem indult így be kellett feküdnöm és akkor ott látták az uh hogy megfordult. én csak annyit éreztem hogy majd le rúgja a bordámat annyira fájt. de mivel 1hét után sem indult be magától se intimitással így császár lett a vége. szóval ég az utolsó percben is befordulhat.
2014. márc. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!