Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most voltunk a 18 hetes uh-n...

Most voltunk a 18 hetes uh-n és azt mondta a doki ferde fekvésben van a kislányom. Tudom hogy még sok idő van a szülésig, de volt valakinek így a babája? Több a magzatvizem is nem tudom ez összefügg-e vele.

Figyelt kérdés
2014. márc. 9. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Óóó, lehet ha 10 percel később megint meg ultrahangoz már ül, vagy fejjel lefelé van a pocakodban!

Ezen akkor aggódj, ha 36 hetesen fekszik így!

Annyi helye van a hasadban, bukfencezhet!

2014. márc. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy volt, kb 3 hete fordult be. A magzatvizem is több egy kicsit, ez utalhat terhességi cukorra is, ezért nálunk előbb vizsgálták, de minden rendben van. :) 34 hkm
2014. márc. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat. Már a 13 hetes uh-n is ferde fekvésben volt de igen még szülésig megfordulhat egy párszor!!Remélem jó lesz a cukrom is.
2014. márc. 9. 12:50
 4/7 anonim ***** válasza:
16 hetesen voltam 4D ultrahangon, akkor mikor nézte az ultrahangos, azt mondta, hogy jelenleg farfekvésben van, de ha most felállok és elmegyek az ajtóig, addig 3x megfordul. Az egész uh alatt össze-vissza mozgott. Rengeteg helye van még, szerintem a jelenlegi fekvés nem mérvadó.
2014. márc. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem az UH alatt 4x is helyzetet változtat a babám.

Állandóan ficereg, minden órában máshogy helyezkedik el.

Pedig már 30.héten járok, de egy nap folyamán mindenhogyan fekszik, csak épp nem akar fejtartásba kerülni :(


Még bőven lesz ideje befordulni a babádnak!

Ez teljesen természetes, hogy ilyen fekvésben volt az UH-on :)


A 38.hétig még az én babám is fejtartásba kerülhet állítólag :)

2014. márc. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!!
2014. márc. 10. 12:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Amíg van helyük, addig keresztben szeretnek lenni. Mégiscsak kényelmesebb, mint fejjel lefelé! :D
2014. márc. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!