Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek jó még a 0,84-es...

Szerintetek jó még a 0,84-es AFP érték? Pontosan 16 hetesen vették le a vért. Meg kicsit több a magzatvizem. A doki nem mondott semmit, hogy aggódnom kellene. D e azért mégis. Véleményetek?

Figyelt kérdés
Szóval nem értem, szerintem ez pont határeset 26 éves vagyok, 65 kg. Azt mondják ezek is befolyásolhatják az értéket. Nem küldtek újabb vizsgálatra, viszont tegnap nézték uh-n, hogy több a magzatvíz az átlagosnál. Van köze az AFP-hez? lehet rendellenesen fejlődik a baba? Félek...
2011. ápr. 14. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem 0,6 lett az afp (ez már határérték alatt volt az itteni labor szerint), tökre megijedtem, de a doki mondta, hogy nyugodjak meg, ez az afp egy elavult vizsgálat! Neked határértéken belül esik, tehát jó eredmény!

A magzatvíz mennyisége pedig akár egyik napról a másikra változhat!

Ha a dokid nem mondott semmit, akkor végképp ne aggódj!

2011. ápr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: az lemaradt, hogy azóta megszületett már az én kis egészséges kislányom!
2011. ápr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi és gratulálok a picihez! Remélem nekem is egészséges kislányom lesz:)

A többiek még írjatok véleményt, mert engem a kettő együtt aggaszt( magzatvíz+afp)

2011. ápr. 14. 11:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Az afp-ről nem tudok mit mondani nekem az jó volt de a magzatvizem több volt és semmi baja a kislányomnak.
2011. ápr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekemnél alacsony volt az AFP-m, megnéztek egy plusz UH-on, és mondták, hogy ezen ne idegeskedjek, elavult vizsgálat, nem is nagyon végzik már más országokban. Mindkét gyerekem egészséges.
2011. ápr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A mádoki terhességemnél 0,87 volt az afp. Az orvosom és egy genetikus az istenhegyin azt mondta h ez jó.

Pár héttel később a sote I-en pedig azt írták rá a papíromra h alacsony. Majdnem igaz a mondás, h ahány ahány ház kb annyi szokás. Ezen már fel sem húztam magam. Kisfiammal 2 éve 3,0 volt... teljesen rendben van.

Úgyh az afp-vel ne foglalkozz. Én már rájöttem h én nem tudok normális afp eredményt produkálni.

A magzatvízhez nem tudok hozzászólni.

2011. ápr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az afp 0,7-2,5 között jó, de a legtökéletesebb érték az 1

szóval ezek alapján neked az afp miatt nem kell aggódnod

2011. ápr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 0.82 volt, és szóba sem került hogy rossz lenne. Mivel minden számítás szerint a határérték felett van, eszembe sem jutott, hogy aggódjak... Nem értem a tiéddel mi a baj, ez sehol nem számít alacsonynak.
2011. ápr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!