Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lanyok! Van itt kismama,...

Lanyok! Van itt kismama, akinek mellimplantatuma van? Szabad ennyire fajjon?

Figyelt kérdés
17 hetes vagyok,es meg mindig iszonyuan faj.Nem birok melltarto nelkul meglenni egy percet sem.Meg ejszaka sem.A zuhanyzas is eszmeletlenul faj,ahogy a viz sugara erinti a cicim.Elso 2 babamnal,nem volt imlantatumom,es egyaltalan nem is tudtam,mi az a mellerzekenyseg.De ez mar sokksl,de sokkal tobb erzekenysegnel.

2014. márc. 10. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:

30. hétnél járok, de a mellemmel a méretnövekedésen kívül az égvilágon semmi nemt örtént.

Ki volt a sebész? Ez inkább műtéttechnikai hiba utóhatásának tűnik.

2014. márc. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hat eddig semmi rosszat nem ereztem,es az implant 8 eve bennt van.Egy pecsi orvos csinalta,es sosem hallottam meg ra panaszt.Ettol fuggetlenul persze o is ember,es hibazhat...Hat nem tudom...kicsit be vagyok tojva mar.

Koszi hogy irtal!

2014. márc. 10. 15:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha az az orvos, akinek egy katonai rang a neve, akkor nem áll a legjobb szakember hírében...
2014. márc. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A hiba évekig rejtve maradhat, ha nincs úgymond extrém helyzetnek kitéve. A terhesség az, a hormonális hatások és szöveti változások miatt.


Nekem másfél éve csinálták meg, semmit nem éreztem, érzek, pedig jó 3-4 számot nőtt is.


Izom alatti az implantátum? Hány cc?

2014. márc. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mirigy allomanyban van,es 425cc.Egyebkent,a nem kimondottana cici faj,hanem a mellbimbo...De az egtelenul...Hat nem tudom,mi lesz mert azota amerikaban elek,es nem tudok visszamenni hogy megnezzek mi a helyzet...A lenyeg hogy ha egyikotoknek sem faj,akkor nem torodom bele,hanem amint lehetoseg adodik megnezetem...KOszi a valaszokat.Szep babavarast mindenkinek.
2014. márc. 10. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!