Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes kismama vagyok,...

18 hetes kismama vagyok, ikreket várok, már 16 hetesen éreztem hogy mozognak de azóta csak nagyon ritkán érzem, valamikor egész nap sem. Szerintetek az baj, hogy keveset mocorognak?

Figyelt kérdés
2014. márc. 7. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
én csak a 20 héttől éreztem rendszeresen de sokat 24 héttől mozognak...és így is van hogy uh n látom pörögnek én meg nem érzem...
2014. márc. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kicsit megnyugtattál.Akkor remélem 1-2 hét múlva már többet mocorognak.Első terhességed?Kisfiúkat vársz vagy kislányokat?Nekem 13 hetesen azt mondták kislányok.
2014. márc. 7. 09:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Sztem front van. Az enyém általában éjjel mozog, kivéve, ha jön az eső. Az utóbbi pár napban folyamatosan a tengelye körül forog. :-)

(Én is így rá szoktam parázni, de nekem bevált, h hanyatt fekszem és picit megböködöm az oldalam, akkor nagy kegyesen visszabök)

2014. márc. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen az lehet hogy a front miatt van hogy nem olyan fürgék,de remélem azért 1-2 hét múlva már jobban fogom érezni.
2014. márc. 7. 09:30
 5/8 anonim ***** válasza:

elsők, egy fiú egy lány :) 26 hetesek vagyunk most...

És a frontokra ők is nagyon reagálnak...ha esős rossz idő van mint pl hétfőn legszívesebben átadnám a testem nekik ...2 éjszaka nem hagytak...ma meg épp hogy megvan a reggeli és kaja utáni bejelentkezés...de nem ijedek már meg (nagyon) mert már kezdem kitapasztalni hogy ők ilyenek...

2014. márc. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekünk két kislány lesz,ők egypetéjűek.Akkor várok türelmesen,később biztos többet fognak mocorogni.Te hány kilót híztál,és hol fogsz szülni?Én eddig 4 kg-ot,és Gyöngyösre járok.
2014. márc. 7. 14:44
 7/8 anonim ***** válasza:
5 kg így a 26 hétre...Debrecen
2014. márc. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Boldog babavárást! :)
2014. márc. 7. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!