Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van közületek olyan, aki...

Van közületek olyan, aki fogamzásgátló szedése mellett esett teherbe?

Figyelt kérdés
Milyen gyógyszert szedtetek? Miből derült ki, hogy terhesek vagytok, elmaradt a menstruáció, vagy más tünetek? Végül megtartottátok?

2014. márc. 11. 01:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Az aki gyógyszer mellett teherbe esik. az azért van mert nem szedte megfelelően. Kihagyott 1-2 szemet..Aki rendesen szedi az nem lesz terhes, bár senki nem fogja bevallani,hogy igen, kihagyott 1 szemet, és ezért terhes.. Na jó, a kolléganőm bevallotta,hogy ő párszor elfelejtette bevenni,és terhes lett,.
2014. márc. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%

Kedves 1-eske: Hasmenés is lehet. És hasmenés nem egy egzakt dolog.

Lehet csak egy kicsit, de mi a kicsi? Meg mi az, ami már túl sok?


Biztosra veszem, hogy te pasi vagy, vagy leginkább egy kisfiú.

2014. márc. 11. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
A hasmenés nem okozhat ilyet mivel elöbb felszívódik minthogy oda jutna! Viszont a hányás az tényleg lehet ok ha bevétel utáni 1-2 órában hányt valaki! Az is élöfordul hogy valaki tényleg nem hagyott ki és terhes lesz mert a szervezetére már nem hat úgy a gyógyszer, de ez nagyon ritka és van tünete pl közti vérzés, gyakori barnázgatás! Általában 1 szem sem okoz gondot ha kimarad, ha egymás után kimarad 2-3 szem az már okozhat! Aki évek óta szedi annak egy kihagyástol még nên indul újra a petefészek müködés, a legtöbb nönek ahhoz eleve több idö kell miután abbahagyta a fogamzásgátlot!
2014. márc. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, de nem pont erre voltam kíváncsi :)
2014. márc. 11. 08:17
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Jaj emberek, el kell olvasni a betegtájékoztatót, le van írva, mikor kell pótolni, aki meg ehhez is h.lye, az meg is érdemli
2014. márc. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Eniiii válasza:
64%
Szia kérdező. Én gyógyszer mellett lettem terhes, és igen, szedtem rendszeresen, ugy ahogy kell. Nekem nem jött meg idöre, és közben pecsézelö , barnás vérzésem volt, hányinger és hasfájás mellett. 20 hetes vagyok most. :)
2014. márc. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Anyósom. Ovidonból kimaradt a hatóanyag. Rendesen szedte, vérzése időben volt, semmi szokatlan. Igen, megtartotta, főleg mert már közel félidős volt. Így született a férjem.
2014. márc. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#6 és #7 köszönöm :)


#6 milyen gyógyszert szedtél?

2014. márc. 11. 20:37
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

Szia! En 3 eve fogamzasgatlo mellett estem teherbe, es rendesen szedtem soha nem hagytam ki egyet se! Egyszeruen megszokta a szervezetem es mar nem hatott! De sajnos el is veteltem! Akkor tudtam meg hogy terhes vagyok amikpr elment a baba :(

Most ujra terhes vagyok es nagyon boldog bar ezt a babat se terveztuk! Kiszakadt a gumi ! De mar tudom hogy a sors szanta nekem ezt az utat! 2,5 honap mulva anya leszek es jobban varom mint barmi mast

27 hkm

2014. márc. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9 köszönöm a választ :) milyen gyógyszert szedtél? nagyon boldog babavárást kívánok!! :)
2014. márc. 12. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!