Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van közületek olyan, aki...

Van közületek olyan, aki fogamzásgátló szedése mellett esett teherbe?

Figyelt kérdés
Milyen gyógyszert szedtetek? Miből derült ki, hogy terhesek vagytok, elmaradt a menstruáció, vagy más tünetek? Végül megtartottátok?

2014. márc. 11. 01:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

9es vagyok! Lindynette 30 ast szedtem! Eleinte jo volt csak aztan kezdtem barnazni mikozben meg nem kellett volna megjonnie! Aztan hirtelen erosen verezni kezdtem :(

De a baratnom is ugyan igy jart! Sajnos az orvosok egybol nem tudjak eltalalni milyen gyogyszer a legjobb!

Koszonom szepen, boldog is ez a terhesseg, alig varom h megszulessen de hianyozni fog a mozgasa a pocakombol :D

2014. márc. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én iamna-t szedek, sosem hagytam ki belőle és nem szedtem atibogyót és hasmarsom sem volt. Terhes lettem, 1,5 hete vetéltem el. Negyedik baba lett volna, hülyén hangzik de sajnálom hogy elment.
2014. márc. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!