Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kis hányinger. Derékfájás....

Kis hányinger. Derékfájás. Alhasérzékenység.34. hét eleje. Ugye nem jön előbb a bébi?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Így saccra a hányingert én külön választanám a többitől. A másik kettő teljesen normális ebben az időben már, ettől még nem jön előbb a bébi, csak készülődik a szervezeted, tágul a csontozat szépen lassan az alhasadban meg rengeteg az idegvégződés, bármi oda sugározhat, amit a bébi mozgolódik.


A gyomrod meg lehet érzékenyebb, mert már kevesebb a helye is. Talán ettél valamit, ami nem esett jól, és attól van a hányinger...

2011. jan. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írta, ezek inkább normális terhességi tünetek. 33 hetes vagyok, a derekam sokszor leszakad, alig tudok lábra állni (emelgetem a 15 hónapos lányomat), sokat keményedek (elsővel is) de amúgy minden rendben, méhszáj zárt (elsőnél is végig).

Mostanában van hányingerem, de rájöttem hogy a gyümölcslétől amit mostanában ittam, mert utána jött. Nem esett jól.

Ne aggódj.Ha tudsz pihenj.

Sok boldogságot!

2011. jan. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Te is 33 hetes vagy, és neked is van egy "Nagy"lányod? :)

Az én nagylányom meg 17 hónapos.

Én is emelgetem, bár én már igyekszem kevesebbet emelgetni, mert a külső méhszáj nyitva van. (Remélem, nem nyílt tovább... Holnap megyek dokihoz, majd megmondja.)

Mikorra várod? És merre laksz?

2011. jan. 3. 22:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is 33 hetes vagyok, a derekam majd' leszakad. És nekem is van enyhe hányingerem, kb. 3 napja. Gondolom már a gyomrom is érzékenyebb. Valószínűleg a test készülődik a nagy napra, de nem gondolom, hogy ezek miatt előbb jönne a baba.

Éjszakánként nyom a baba, alig tudok aludni. Ma megyek dokihoz, tegnap elég sokat keményedtem, félek, hogy tovább nyílt a méhszájam, és akkor teljes fekvésre ítél. 2 hete 2100-as volt az érték.

2011. jan. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!