Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes kismami vok, ma...

37 hetes kismami vok, ma délután hasfájás, derékfájás hányinger gyotort 15 percenként keményedett a hasam. Mult héten voltam dokinál azt irta a leletemre h C:2100. fk:2 mit jelent ez és mitol vannak ezek a tuneteim?

Figyelt kérdés
esetleg joslofájásokrol lenne szo vagy kozeledik a várvavárt nagy nap?
2008. aug. 17. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy közel vagy a szüléshez! Sokaknál kezdődik így: derékfájás (ami igazából fájás miatt van), és hányinger. A hasfájás mit jelent nálad? Hol fáj, és hogy?

Ha szabályosan 15 percenként keményedett a hasad, az már szerintem fájás, tehát valszeg megindul a szülés.

2008. aug. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a hasam legalul fáj ,feszit, és a koldokomnél olyan szuro érzés,de már elmult,bár ugy érzem h kozeledika szulés!Szted mennyi ido van még addig?Jah és 1-2 fokban érett a lepény!
2008. aug. 18. 00:42
 3/3 anonim válasza:

Szia! 2100: 2ujjnyi méhnyak,1 ujjnyira nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt.

lepény érettsége:II: akkor közepes fokban érett lepényről beszélünk,a III.lepény érettségnél kiérett ,elöregedett lepényről.

Én is 37 hetes kismama vagyok,nekem is vannak ilyen fájásaim,amivel még bőven el lehet húzni szeptemberig is akár.Sajnos.Bár az én fájásaim nem erősödtek,csak ismétlődtek szabályos időközönként úgy 2 órán keresztül.

2008. aug. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!