Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes babaváró vagyok már...

20 hetes babaváró vagyok már nagyon szeretnék vásárolgatni, készülődni. Nem korai ez még?

Figyelt kérdés
3. babámat várom, még soha nem voltam ennyire izgatott.
2014. febr. 6. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem korai.

miért lenne?

Mindenki akkor kezd el vásárolgatni, amikor úgy gondolja :)

A páromnak én a 11. héten vettem egy bodyt, hogy szokja a helyzetet, mert nálunk első baba, majd kaptunk a barátnőméktől 2-t és nemrégiben vettünk egy aranyos kis sapit :)

Szóval amikor jól esik, akkor vásároltok :)


20 hkm

2014. febr. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem se korai úgy se egyszerre vesz meg mindent az ember apránként lehet miért ne?

Jó egészséget!

2014. febr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Még nem tudom milyen nemű a babám, de éjjelem nappalom körülötte forog, hogy mindene meglegyen. Köszönöm!
2014. febr. 6. 13:24
 4/9 anonim ***** válasza:
A 20.dik hétben már volt pár ruhácskánk, kiscipönk, zoknink, harisnyánk, most a 23.dik hétben vagyunk pontosan tudom, h milyen butort, kiságyat, babakocsit veszünk neki-ezekre a nagyobb, drágabb dolgokra még csak fére van téve a pénz, nincs megvéve, megrendelve. Amikor nemtudtuk, hogy kislány vagy kisfiu nagyon nehéz volt neki bármit is venni.
2014. febr. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

2.-es vagyok

én a 25.héten tudtam meg hogy fiú!

és a 22. héten voltunk a tescóba és volt ott egy édes kis kék cioő újszülöttre és nem bírtam otthagyni gondoltam jó lesz fiúnak lánynak eggyaránt!

de mindtha tudtam volna....

2014. febr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Szerintem sem korai :-) Én már vettem szopipárnát, pólyát, pelenkázó feltétet, fürdető kádat, Ezeket mind az apródon szereztem be nagyon jó áron, szinte újak . Alig várom, hogy kicsit jobb idő legyen és mehessek a vásárba baba holmikat túrni:-) 15 hkm
2014. febr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Gyöngyikee ***** válasza:
mi mâr nagyon sok mindent megvettünk de igy is rengeteg dolog hiányzik..van jopár ruha,a kiságy meg takaro meg ilyen aprosàgok :) szerintem se korai amit szeretnèl vegyèl meg :)
2014. febr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha jólesik, nyugodtan vedd meg. Nem fog befolyásolni semmit hogy mikor kezdesz el vásárolni.
2014. febr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megértetek, én sem szívesen hagyom az utolsó hónapra a dolgokat, ki tudja lesz-e kedvem egyáltalán bármihez is.
2014. febr. 7. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!