Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hetek óta erős nyilalasok a...

Hetek óta erős nyilalasok a huvelyemben normális? Ahogy nő a baba egyre erősebb fájdalommal jár.

Figyelt kérdés

Főként akkor érzem, ha faradtabb vagyok es épp mozog a babám...

38hkm


2014. márc. 12. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt mondják akkor nyilall, ha nyílik a méhszáj. Nekem is sokat nyilallt, de össz 2 cm-re voltam kitágulva még az 5 perces fájásoknál is. Szóval inkább csak nyomott valamit a baba :)
2014. márc. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem teljesen zárt a mehszaj, uh ez biztos nem azért nyilal... Viszont nagyon kellemetlen
2014. márc. 12. 15:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont ma olvastam utána a méhszáj nyílásnak, elvileg nincs semmilyen tünete, amiből a kismama észre tudná venni. Csak orvos tudja megállapítani tapintással. Szóval a nyilallás valószínűleg nem amiatt van. Hogy miért, azt sajnos nem tudom.
2014. márc. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!