Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen fürödhetek uszodában?

6 hetesen fürödhetek uszodában?

Figyelt kérdés
Ismertek valakit akinek fertőzése lett? A fertőzésekre nem vagyok fogékony és a terhességemmel is minden rendben van. Nem rég nyílt Érden egy uszoda, ahova szeretnénk a párommal menni. Nagyon közel is van, de még kb 1-2 hétig ingyenes marad. Szeretnénk egyet pancsizni, de mivel ingyenes, félek, h boldog-boldogtalan oda jár fürdeni. Mit gondoltok?

2014. márc. 12. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
én nem mennék.
2014. márc. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet menni, de én nem mennék. Terhesen sokkal fogékonyabb az ember a fertőzésekre, hiába nem voltál eddig az most azzá válhatsz. Még nagyon pici a babád ilyenkor még nagy bajt tud okozni egy fertőzés. Nem csak hüvelyi fertőzésre gondolok, mert attól nagy részben védve van, ha nem egyéb más betegségeket is elkaphatsz és ahogy írtad is most boldog boldogtalan oda megy. Elmehetsz, és valószínűleg nem lesz semmi probléma, de ezt neked kell mérlegelned.
2014. márc. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Uszodába nyugodt szívvel lehet menni, még dokik is ajánlják mert az úszás jó sport, még a 40. héten is kanyelmes.
2014. márc. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet menni. Én is voltam többször, több uszodában. Sőt, nyáron a Balcsiban és a görög tengerben is:)

Akkor én sem mennék, ha hajlamos lennék a felfázásra, egyéb fertőzésekre. De nekem ilyen bajom sose volt. Ráadásul tényleg a leginkább ajánlott sport, testmozgás a kismamák számára.

2014. márc. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én biztos nem mennék. Gondold el milyen emberek járnak oda ilyenkor...Még nagyon korai a terhességed, vigyázz magadra, majd a második trimeszterben kimozgod magad!
2014. márc. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném a dokimat :D
2014. márc. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet menni! Sőt kellene is úszni terhesség alatt!

Ha a terhességed panaszmentes, nincs nyitva a méhszájad és nem vagy fogékony a fertőzésekre akkor nyugodtan lehet menni.

BÁR, az orvosok az első trimeszterben nem nagyon ajánlják. Ugye az első 12 hét a kritikus időszak.

Szerintem menj el az orvosodhoz és érdeklődj eziránt.


25 hkm

2014. márc. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!