Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bababarát wellness szállodai...

Bababarát wellness szállodai medencében nyugodtan fürödhetek, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Az alsópáhoki Kolping hotelbe megyünk. 23 hetes kismama vagyok, és jelenleg kúpot kell használnom folyás miatt.

Sem fertőzni, sem fertőzést elkapni nem akarok. Ráadásul a dokim az otthoni kádban való fürdést sem engedélyezi, de elfelejtettem tőle ezt megkérdezni.

Szerintetek hagyjam most kis a pancsolást?


2014. márc. 7. 08:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én kihagynám.
2014. márc. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ha a kádban fürdést sem engedi, akkor ezt sem fogja :)


nekem egyébként anno azt mondta a dokim (pedig semmi problémám nem volt), hogy a medencés fürdéseket inkább hagyjam ki.

2014. márc. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem.
2014. márc. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én kihagytam, úgy, hogy semmi bajom nem volt.
2014. márc. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tampon beken canestennel felrak ès pancsolsz ;)

Èn pancsoltam.

2014. márc. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Inkább ne. Ha a kádban való fürdést nem engedélyezi, akkor hogy gondolod, hogy a medence, ahol más is van jó ötlet lenne? Teljesen mindegy, hogy bababarát-e vagy sem.
2014. márc. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is kihagynám.. Arról nem is beszélve, hogy nem akarnék megfertőzni babákat sem.
2014. márc. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Terhesség alatt lehet úszni. De ha fertőzésed van és kádban sem fürödhetsz, akkor boztos nem.

Ha elmúlt a fertőzésed, és fürdeni is lehet, akkor mehetsz nyugodtan.


Aki azt îrja, hogy fertőzés nélkül sem menne bele, ne hallgass rá, bababarát usziba yugodtan. Kismama tartja az úszoóktatást/babaúszást nálunk is.

2014. márc. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha elmúlt a fertőzés fürödj nyugodtan, de gondolom "betegen" nem terhesen se mennél közös medencébe. Ha már minden ok, fürödj nyugodtan, a terhesség nem betegség, én is strandoltam pocakosan is, semmi bajunk nem lett.
2014. márc. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Az orvosom nem terhesen sem engedte a kádban fürdést, ez nála tiltó listán van.

Csak láblógatós fürdőzés lesz akkor. Köszönöm a válaszokat.

2014. márc. 7. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!