Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi okozhat barnázást a terhess...

Mi okozhat barnázást a terhesség első 3 hónapjában?

Figyelt kérdés
2014. márc. 13. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt leírnak rengeteg okot:

[link]

De ha te barnázol minél előbb keresd fel az orvosodat, hogy megtalálja az okot és adjon, ha kell gyógyszert vagy kiírjon táppénzre, hogy tudj pihenni.

2014. márc. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert 8 hetesen volt barnázásom 1x, akkor az orvos (korház) hüvely gyulladást talált, attól barnáztam. De irtak fel Utrogestan-t, azt szedem. Most a 11 hétben járok, ma ismét volt bár csepp barnás folyás. Ismét korházban voltam, csak uh-t csináltak, a babával minden okés, bevérzés nincs. De meg sem vizsgált, hogy esetleg mitől lehet.
2014. márc. 13. 15:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt a 7. héttől 11. hétig több alkalommal (3-4 volt azt hiszem). Én is voltam dokinál vele mindig én nem kaptam rá hormont sem. Egyik doki azt mondta, hogy könnyen elpattanhatnak hajszálerek, és amiatt van, Rutascorbint javasolt. A másik doki, akinél voltam (magán) azt mondta, hogy valószínű egy kis vérömleny volt, ami beágyazódáskor keletkezett és az ürült ki, de az uh-n nem látott már ő sem semmit.

Szóval több megoldás is lehet (valóban hormonhiány is, ami miatt sokszor rutinból felírják, biztos ami biztos alapon).

De szerencsére nálunk minden rendben volt így is, hogy semmit sem szedtem rá...

2014. márc. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!