Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan reagáltatok mikor...

Hogyan reagáltatok mikor megtudtátok, hogy terhes vagy?

Figyelt kérdés
2013. szept. 22. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Annak ellenére, hogy terveztük, nem számítottam rá hogy az első hónapban sikerül.

Alapból rendszertelen volt a ciklusom, tehát 6 map késés után teszteltem elsőnek. Épp hogy teszteltem, azonnal jött a 2. erős csík. Ekkor belenéztem a tükörbe és csak ennyit tudtam mondani:Ba*d meg:))) - természetesen pozitívan:D

Párom, valahogy érezte hogy kismama vagyok, így mikor a pozitív tesztel be,entem a munkahelyére nem lepődött meg, hanem csak momdta, hogy Ő megmondta és örültünk:-)


39+2hkm

2013. szept. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

2 Napja késett.halvány csík.

mondom ááá..ez tuti nem..neeeem,biztos nem

.másnap tudott is fogadni a dokim..és ott volt az ultrahangon..sírtam.bőgtem

kimentem..hívtam a férjem,megse szólalt jó ideig majd : na ezt majd este megbeszéljük..kb 5 percre rá hívott : " Most tényleg ? "

2013. szept. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem számítottam rá, mert védekeztünk (pharmatex krémmel) aztán mikor késett, már felmerült a gyanú, és életem harmadik terhességi tesztjét megvásároltam (23 év alatt nem nagyon késett, vagy volt mitől félnem) és mikor megláttam a két csíkot, letörölhetetlen mosoly került az arcomra, ééén olyan boldog voltam!!!! :) :)

olyan érzés volt, mikor átölelsz valakit, akit szeretsz, úgy átjárt a boldogság, pedig esküszöm, nem terveztük, és csak "tét nélkül" játszottam a gondolattal, hogy mi van, ha terhes vagyok...

nagyon jó érzés volt megtudni, még most is szinte pontosan fel tudom idézni azt a pillanatot (és örömmel) :)

2013. szept. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem terveztük, úgyhogy elbőgtem magam, amikor megláttam a 2 csíkot. 3 napig tartott a duzzogás, hogy nekem nem kell gyerek, meg amúgy sem vagyok terhes. Egész addig, amíg UH-n meg nem láttam a kis maszatot. Akkor estem szerelembe :)
2013. szept. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az elsőnél semmi reakció mert nem hittem a tesztnek...de amikor kb 10. is pozitív lett nah akkor hívtam férjem egyből :) Sajnos a 8. héten elment a baba.

A következőnél 4 hónapra a vetélés után kapásból elsírtam magam és teljesen bepánikoltam,hogy megint ugyan az fog történni,de szerencsére a vérzés ellenére már 4 éves :))

A kis tesót terveztük és majdnem 1 évig próbálkoztunk,majd feladtam...már annyira nem volt kedvem semmihez,hogy egyszer voltunk együtt abba a hónapba és számolgatás stb stb nélkül.3 nap késés után csináltam tesztem ami negatív lett,de nem keseredtem el mert kb erre is számítottam.Majd 1,5 hét késés után gondoltam akkor ideje dokihoz menni,de azért még 1 tesztet csinálok...és pozitív lett.Ültem vakargattam a fejem majd azon agyaltam,hogy 1000 féle képen próbálkoztunk sikertelenül majd egy tök spontán napon együtt voltunk és erre tessék :) 15 hónapos a kicsi.

2013. szept. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem terveztuk, igy inkabb megijedtem, nem tudtam mit kezdeni az infoval. Sajnos a 8. heten elment a baba. A kovetkezo babat mar nagyon akartuk mindketten es hala a Joistennek 2. honapban ossze is jott. Ugy teszteltem, hogy tudtam, ereztem, hogy baba van, nem volt bennem izgalom. Csak az elso UH elott. Akkor viszont mar dobogott a kicsi szive es en igazabol azota merem csak elhinni, hogy tenyleg babat varok :-)
2013. szept. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia

Hát mi terveztük, és nagyon örültem amikor kijött a második csík, hihetetlenül boldog voltam, arra a napra életem végéig emlékezni fogok :)

A párom pár napig még nem tudta fel fogni :D

De aztán ő is nagyon boldog volt és most is azok vagyunk, már nincs sok vissza

39+2 hkm

2013. szept. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!