Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S. Lehet eddzeni, nem...

S. O. S. Lehet eddzeni, nem káros a babára?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagyon édesszájú vagyok. Már 11hétben járok +5kilót szedtem fel. Nem igazán mozgok csak munkahelyen. Hogy táplálkozzak, hogy ne hízzak joban, esetleg milyen eddzéseket lehet csinálni?

2014. márc. 13. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%

Ha eddig nem edzettél,ne most kezd el!

Egyébként lehet tornázni terhesség alatt, orvossal konzultálj!

Mondjuk egyszerűbb lenne,ha az édesség zabálásból visszavennél! Kis önuralom kell hozzá, semmi egyéb!

2014. márc. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

[link]


Ebben minden benne van!


Hülyeség az, hogy ha előtte nem mozgott, akkor már ne kezdje el. Bármikor ellehet kezdeni, nem ártasz vele a babának!


25 hkm

2014. márc. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Tudom de a munkahelyem ( Bolt ) Mindig ott van előttem és nem tudok ellenállni pedig próbálok. Itthon semmi baj. Egész életemben sportoltam és tartottam az 55 kilót. Mióta terhes lettem, volt rózsaszínes folyásom és a dokim azt mondta, hogy feküdjek, pihenjek és azóta kezdtem ellustulni. De most szeretnék változtatni ezen, hogy ne sokat szedjek fel és könnyebb legyen vissza nyerni az alakom. Annyira még nem vészes.


Itthon is 1x de nagy adagot szoktam enni, és rengetek gyümölcsöt is eszek.


Rendben. Beszélek majd az orvosommal. Köszönöm a válaszod! :)

2014. márc. 13. 16:00
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos nem javasolta a mozgást vérzés miatt,akkor ne tedd!Egy problémamentes terhességnél nem baj,ha sportol valaki,de veszélyeztetett terhességnél más a helyzet,ott a doki dönt.Táppénzre nem akart küldeni? Bolti eladóként nehezet is kell néha emelned,ez gond lehet.Amin változtatni tudsz az az étkezés.Nézz utána a 160 g-os terhességi diétának,ez nem árt a babának,de a kilókat kordában tartja.Ha van lehetőséged dietetikussal is konzultálj.A gyümölcsökben is sok a cukor,az sem ajánlatos mértéktelenül enni,de szénhidrátra szükség van terhesség alatt is,ezért nem jó a magazinokban talált együnk csak répát diéták.Az 5 kiló plusz 11 hetesen tényleg sok és nem csak az alakod miatt,a babának sem jó.
2014. márc. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
A dokid azt mondta, hogy pihenj, feküdj, erre te neki akarsz állni edzeni????
2014. márc. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Na most ezt miért kellett lepontozni? Az orvosa fekvést, pihenést tanácsolt. Akkor miért akar edzeni?
2014. márc. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utána kiderült, hogy csak hormon zavar miatt volt ez az egész. Bocsi csak lefáradtam a boltban. :(


Táppénzre majd 28.-án megyek. Addig ígértem meg a Főnöknek, hogy megyek és csak ezek után volt a hormon zavar amitől persze megijedtünk.

2014. márc. 13. 18:04
 8/11 anonim ***** válasza:

Milyen hormon?

Ha vereztel (tok mindegy, mi miatt), en nem kockaztatnek edzessel, inkább séta.

Egyébként laza kismamatornat is lehet, HA a dokival beszélsz, es engedi

2014. márc. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

a rózsaszínes folyásra mondták, hogy hormonbaj? és kaptál is rá valamit? nem megijeszteni akarlak, de nálam is így kezdődött, progeszteronhiány és misseb ab lett a vége. nekem is feküdnöm kellett.

A trükk az evéssel lehet az, hogy nem napi egyszer eszel baromi sokat, hanem 4-5-ször kevesebbet. mindig valami keveset, kevés husi, sok zöldséggel, uzsonárra gyümölcs joghurttal. a natúr mázli is jó (nem a bolti csokis, hanem amit a bioboltban mérnek) És kerüld a fehérlisztes péksüteményeket is.

Ha az orvos engedi, esetleg sétálhatsz is a keményebb edzések helyett.

2014. márc. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%

Nem értem miért kellett ennyire lepontozni...

A kérdező EDZENI akar, hogy a kilóit kordában tartsa! Az edzés nem a séta meg a jóga!

Ha edzeni akar, azt tényleg nem most kell elkezdeni! A szervezete sincs hozzászokva!

A zabálásnak meg lehet megálljt parancsolni!

2014. márc. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!