Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesvitamin szedése meddig...

Gyöngyikee kérdése:

Terhesvitamin szedése meddig ajánlott?

Figyelt kérdés
28hetes vagyok, pharmaton maturelle terhesvitamint szedek de az utobbi hétbe rosszul vagyok tőle,ahogy megèrzem az illatát elkap a hányinger és mikor beveszem akkor is. Nagy baj ha màr nem szeedem tovább,vagy a babának lesz valami baja.?

2014. márc. 14. 09:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Millió féle terhesvitamin van. Próbálj ki egy másikat, hátha attól nem leszel rosszul.
2014. márc. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

igazság szerint a baba elveszi azt, ami neki kell... Viszont ezzel a te szervezetedben hiányt okoz, ezért is kéne szedni. Keress más vitamint!

28 hkm :D

2014. márc. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja...az előttem vállaszolohoz csatlakozom,van sok vállaszték,probál másikat szedni.?én szopttatás allat is szedem.... 5 gyermekes anyuka.
2014. márc. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ès tudtok valamit ajánlani? :)
2014. márc. 14. 09:51
 5/13 anonim ***** válasza:
Én Elevitet szedtem, de hánytam tőle, már ha csak rá gondoltam attól is. Most váltottam Hipp Natal vitaminra. Íze sem rossz. Próbáld ki hátha bejön
2014. márc. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És mellé szedsz valami mást?
2014. márc. 14. 10:01
 7/13 anonim ***** válasza:
A szoptatás végéig ajánlott szedni de az orvosom azt mondta hogy amint jönnek a friss gyümölcsök és zöldségek tavasszal abból egyek sokat, mert sokat számít, ha rosszul vagy tőle akkor ne szedd inkább állj át másikra, sokan a Gravida-ra esküsznek,én Femibiont szedtem, jó volt, a babának nem lesz tőle baja, boldog babavárást :)
2014. márc. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia! Én LadeeVit-et szdtem, de mivel gyűlölöm a bogyókat, ezért megkérdeztem a dokim, meddig "muszáj". Azt mondta, hogy a 12. hét után abbahagyhatom nyugodtan, ha változatosan eszem, sok zöldséget, gyümölcsöt eszek.

Akkor abba is hagytam mindent (terhesvitamin, vas, magnézium, folsav).

37. hétig dolgoztam (pultosként 12 órás műszakban), 3 nappal szültem a kiírt időpont előtt. Minden rendben volt, akkor is, azóta is. 11 hós a fiam.


Szóval nem kötelező szedni, ha rosszul vagy tőle, főleg nem!

2014. márc. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hipp-es vagyok, én folsavat szedek még, napi 1 szemet.
2014. márc. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én a harmadik trimeszterben (a dokim javaslatára) már nem szedtem terhesvitamint. Akkor vas+folsav tablettát írt fel, és mellé magnéziumot, néha 1-1 szem kálciumot ettem.
2014. márc. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!