Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Kólát kívánom de nagyon....

A Kólát kívánom de nagyon. Ezzel árthatok a babámnak?

Figyelt kérdés

Régebben is nagyon kóla mániás voltam, de csak ilyen utángyártott hamisított kólákat vettem. Amikor terhes lettem attól megundorodtam. Az igazi kólát/pepsit hidegen nagyon nagyon kívánom csak nem merek inni mert félek ártok a picinek. Szerintetek nagy gondot okozok? Nem iszom mindennap, de legfőképp azt kívánom. Ezen kívül azt hiszem semmi károsat nem eszek,teszek. Mit gondoltok?

Köszönöm előre is! :)


9hkm


2014. márc. 14. 15:26
 1/10 lcs ***** válasza:
67%
én is voltam így mindkét gyerekkel, ittam egy-egy pohárral néha, és semmi bajuk :)))
2014. márc. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Én is így vagyok vele, első terhességemnél is így volt, és most is. Semmi mást nem kívánok, csak a Pepsit :) Néha néha iszok egy kicsit.
2014. márc. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Néha-néha nyugodtan megengedheted magadnak, mondjuk naponta egyet, max kettőt. De kávé akkor már ne legyen mellette.
2014. márc. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Ha nem "ipari" mennyiségben fogyasztod, vagyis nem csak ezzel fedezed a napi folyadék szükségletet, akkor semmi baj nem lesz. :) Túlzásokba nem kell esni, de kólázz nyugodtan.
2014. márc. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nektek! :)

Mást is fogyasztok mellette,inkább rostos üdítőket. Kávétól egyenesen rosszul vagyok úgyhogy az szóba sem jöhet.


Köszönöm mégegyszer :)

2014. márc. 14. 15:36
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem csak a kóla segített hányingerre (igaz, csak pár percig).

Ne literszámra idd és akkor nem lesz baj.

2014. márc. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A terhesség alatt én is nagyon kívántam a kólát. Nem vontam meg magamtól. Néha-néha elnyalogattam 1-1 decit. Semmibaja nem lett a babámnak. A lényeg a mértékletesség.
2014. márc. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is eléggé aggódom emiatt. Vannak napok, amikor nagyon émelygek, kavarog a gyomrom, vagy éppen borzasztóan hasogat a fejem. Próbáltam sok vizet inni, sokat pihenni, de semmit nem használ, viszont ha megiszom 1-2 pohár kólát, seperc alatt rendbe jövök. Úgy okoskodtam magamban, hogy ha nekem ennyire jót tesz, akkor biztosan a babámnak sem árt, remélem, igazam van :)


18 hkm

2014. márc. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem. Nem ártasz. Ha normális mennyiségben iszod, semmi baj nem lehet belőle. Én Fantát ittam az utolsó hetekben :)
2014. márc. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is nagyon kívántam az első 14 hétbeb, mert addig tartottak a rosszulléteim, és a jó hideg kóla kortyonként javított a helyzeten. Úgyhogy mindig volt a hűtöben, és kortyonként iszogattam belőle. Egy fél literes 2-3 nap alatt fogyott el...

Egyébként mikortól elmúltak a rosszulléteim, utána már nem kívántam annyira a kólát sem...


Egyébként pedig a mérték a lényeg...

2014. márc. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!