Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39. héten megfázás, orrfolyás,...

39. héten megfázás, orrfolyás, torokfájás - mit ajánlanátok, amivel gyorsan rendbe jövök?

Figyelt kérdés
Eszek mézet, iszok kamillateát, próbálkoztam a gyömbérrel is, de nagyon ég a gyomrom tőle. Szedek C-vitmaint is.
2014. márc. 14. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!gyomor egesre lugos viz, megfazasra nekem azt mondta a doki kamillateaba so es gozolni! engem 3 nap alatt rendbe rakott!

jobbulast!! 38hkm.

2014. márc. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Sztem jók, amiket próbálsz. Nekem ilyen helyzetben a dokim azt mondta, rengeteg folyadék, min. 3l, es barmit is iszol, legyen benne citrom, mert nagyon jol fertőtlenít. Még a vízbe is tegyél. C vitamin simán mehet 2-3ezer mg, ilyenkor jóval több kell. Patikában kapható Oscillococcinum nevű homeós bogyó kifejezetten megfázásra, nekem segített.

D vitamint szedj most külön is sztem, mert az az egyik legfőbb influenza ellenes vitamin. Sok gyümölcs is fontos, ill. ha szereted a savanyúkáposztát, az tele van vitaminnal. A méz is szupi! S ha a torkod nagyon fájna, van a Propur szopogatós tabletta, azt mondják, hatékony, es szabad terhesen, vagy pedig a Homeogene, ez homeós. A kamillatea tök jó sztem, ha lehet, melegen, langyosan idd, ill. a hársfateát ajánlják még nagyon.

Orrodba Sterimar, az mondjuk nekem nem sokat ért, de azért áttisztít. Ha nekem már irtóra be volt dugulva, 1-1 fújás Rhinosprayt megengedtem magamnak, ez nem rendszeres használat, és az is fontos, h tudj pihenni, hisz már most szülhetsz is akármikor. Gyors gyógyulást, könnyű szülést, egészséges babucit!:)


40+6 hkm

2014. márc. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Előző vagyok. Még beugrott, hogy az infra lámpa is nagyon jó, ha esetleg van Neked.
2014. márc. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tennék hozzá, hogy a C vitamin nagyon jó, de sajnos rengeteg gyomorsavat csinál. Én megfigyeltem, hogy az 1000 mg bevételekor már panaszaim vannak. Szóval attól is éghet a gyomrod.
2014. márc. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!