Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb:20 perce vagyok Kismama?...

Kb:20 perce vagyok Kismama? Megbízható a Medilab? Szép 2 csíkot mutat.

Figyelt kérdés
Vagy ne éljem bele magam?
2009. dec. 15. 11:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is azzal teszteltem az elmaradt mensi után 3 nappal.Most 1 éves a lányom.Szerintem megbizható.
2009. dec. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Először is gratulálok.

A pozitív teszt ritkán hamis. Előfordul, de elenyésző számban. Nem mondom, hogy ne éld bele magad, de várj amíg az orvos is megerősíti.

2009. dec. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
szia gratulálok, és kezdj el terhesvitamint szedni, ha még nem kezdted el.
2009. dec. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
57%

Gratulálok, nagy valószínűséggel babát vársz. Ritkán tévednek a tesztek, főleg hogy azt írod, hogy szép klt csíkot mutat.

Menj dokihoz, és addig ne kezd el szedni terhesvitamint (bocs, hogy ellent mondok az előzőnek),majd a dokid megmodja mit szedj.


28 hetes

2009. dec. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos válaszokat!Most is a tesztet nézem,hogy el ne tünjön nekem a 2 csík,de szép erős.

A 12-ik dpo-n teszteltem,és nem első vizeteltből.Az nem baj?

De fog a párom örülni:)Még nem tudja!!

2009. dec. 15. 11:37
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
én is medilabbal teszteltem, délutáni pisiből és a kétvonalasom már 7 hónapos kint lévő baba:D gratulálok, kismama!!:)
2009. dec. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gratulációkat--a párom nevében is,aki délután vagy meg tudja vagy nem--nem tudom kibírom-e karácsonyig:)

Akkor ezekszeint hihetek a tesztnek.Örülök nagyon!

Köszönöm,hogy megírtátok a tepasztalaitokat,és én is szívből gratulálok a babátokhoz!

Sok boldogságot,és kelemes ünnepeket kívánok mindenkinek!

Nekünk már meglesz:)

2009. dec. 15. 11:47
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
de igenis kezdd el szedni a terhesvitamint, mert nagy százalékban megelőzi a rendellenességeket. különösen fontos a folsav, ami az idegcső záródási rendellenesség miatt fontos, ezt már teherbeesés ELŐTT ajánlják. a magzati fejlődés olyan korai szakaszában megy végbe ez a folyamat, amikor lehet, hogy az anya még nem is tudja, csak sejti, hogy terhes. ez nem gyógyszer, hogy meg kell vele várni az orvost, és ártani egyáltalán nem árt. a baba érdekében találták ki.
2009. dec. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
igen, vmilyen terhesvitamint kezdj el szedni, ezt nem kell végig, de a benne lévő folsav+ ásványi anyagok nagyon fontosak, már akkor is mikor csak fél cm-es a pici!:)
2009. dec. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Elöször is gratulálok.ÉS sztem bírd ki karácsonyig sztem ennél szebb ajándéka nem lesz.és mondhatod neki h jövöre hármasban ünnepeltek.jaj de irigyellek.....én a 30.-dik szülinapján szerettem volna de addig kellett volna várnom másfél hónapot és azert ez egy kicsit sok idő lett volna.de amikor más megismerkedtünk megigértük egymásnak h a 30.-dik szülinapján már hármasban leszünk hátt össze is jött csak a pocakban volt/van még a lánykánk.:)30 h kismama
2009. dec. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!