Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb:20 perce vagyok Kismama?...

Kb:20 perce vagyok Kismama? Megbízható a Medilab? Szép 2 csíkot mutat.

Figyelt kérdés
Vagy ne éljem bele magam?
2009. dec. 15. 11:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
nekem pont ez a teszt mutatott pozitívat és nem voltam terhes.Szedtél az elmúlt 7-10 napban valamilyen gyógyszert?Nekem a gyógyszertől megnövekedett hormon mennyiséget mutatta ki.Kívánom hogy ne csalódj,de amíg orvos nem lát,ne éld bele magad
2009. dec. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

nekünk van két kisfiunk 18 hónapos és 7 hetes és teszteltem ilyennel is :)

ja és én is szedtem antibiotikumot az első babánk előtt, nem is keveset és mégsem volt fals pozitív... ne félj, terhes vagy!!!!!

GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. dec. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nekem azt monda a doki hogy ram bizza milyen vitamint akarok szedni mind jo.O irt ki folsavat hogy az a fontos a tobbit en valasztjam ki.Gratulalok.7 hetes km
2009. dec. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat,tapasztalatokat!

Sajnos el kezdtem kételkedni a terhességemben,mert én Duphatont szedek a progiszintem miatt.

Viszont azóta csináltam mégegy tesztet--Kék csík--és az halványan szintén 2 csíkot mutat.Az is becsapna?

Ti milyen vitamint szedtek?Minden rendben Nálatok ugye?

Az utolsó menim első napja:nov.18-án volt.Uh-n követtük a tüszőrepit,és sikeres volt.Jókor is voltunk eggyütt.

Én azért holnap első vizeletből megnt tesztelek--ha már van itthon--,remélem az is + lesz:)

Csak most ott van a félsz...:(

2009. dec. 15. 15:05
 15/20 anonim ***** válasza:

Terhesvitaminok közül a Gravida tartalmaz jódot is, folsavat is, és minden egyéb vitamint. Ára 3000 körül van 30 db. Elevit jó, de nincs benne jód, így azt külön venni kell hozzá. Ára szintén 3000 környékén van, a Jód nem tudom mennyi. A terhesség elején a 12. hétig érdemes +1 tbl. Folsavat is szened a terhesvitamin mellé (legalábbis nekem így javasolták).

Ha kibírod karácsonyig, itt egy meglepetés ötlet: kérj UH-s képet a dokidtól, és azt ragaszd bele egy zenélő karácsonyi üdvözlő lapra, és akaszd a fára piros vagy arany masnival egy eldugott helyre. A párodat szenteste kérd meg, hogy keresse meg a meglepetést (hang alapján). Írhatsz a kártya belső oldalára a magzat nevében üzenetet (pl. szia apu, jövőre már hárman leszünk). A párod szerintem ki fog ugrani a bőréből.

27 hetes km.

2009. dec. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,de nem tudom terhes vagyok-e mert az egyik kedves válaszoló(ezen oldal legtetején),írta,a a gyógyszert.Én szedek Duphatont.Megilyedtem.Ma szintén teszteltem Medilabbal és az --lett.Vettem különböző tesztelek.

Crearblue:+

Gabrielle:--

Qupido:halványan +

Párom nem tudta hogy én vettem teszteket,erre ő is elment--de nekem nem szólt.Hozott haza

Lilyt:--

Pegimax:halvány +.


Elbizonytalanodtam.Holnap lát a doki,de ha jól számolom most lennék 4 hetes.ILYENKOR MÁR LEHET VALAMIT LÁTNI HÜVELYI UH-N?

Dokit hívtam az eredményeimmel,közölte 99,9% ott a baba,de holnap megnéz,mert ő a teszteket nem szereti.Hivatalos az,ha a doki is megerősíti.


Reménykedhetek még?Szerintetek ott a baba?Vagy becsapnak a tesztek?

2009. dec. 16. 11:19
 17/20 anonim ***** válasza:

11:01-es vagyok.

Ha még csak 4 hetes vagy, akkor még nem minden teszt mutatja ki egyértelműen, hogy terhes vagy. Nem egyformán érzékenyek. Nyugodj meg, holnapig bírd ki. Akkor már biztosat fogsz tudni. Szurkolok.

2009. dec. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2009. dec. 16. 14:41
 19/20 anonim ***** válasza:
na mi lett?????ííírrrjjjj.
2009. dec. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Elment...:(((

Mindenkinek Boldog Karácsonyi Ünnepeket,és sikerekben gazdag ,békés áldott,BABÁS Új Esztendőt Kívánok!!!

2009. dec. 23. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!