Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A rosszullétek összefüggésbe...

A rosszullétek összefüggésbe hozhatók azzal, hogy megindult a baba szívverése?

Figyelt kérdés

6+1 hetesen kezdődött (3 napja), de szörnyen érzem magam azóta. Lehetséges hogy megindult a szívverés? Vagy nincs összefüggésben? Vagy emelkedik a hcg szint?

Ha rosszul vagyok az jót jelent ugye? Tavaly volt egy vetélésem, de akkor nem voltam rosszul.


2014. márc. 16. 07:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincsenek összefüggésben a rosszullétek a baba szívverésével. Nekem pl. egyáltalán nem voltak rosszulléteim. Van akit megnyugtat (?) a hányás, émelygés, stb., mert ebből biztosan tudják hogy babát várnak. Amúgy minden terhesség más és más ne aggódj, rendben lesz minden.

Boldog babavárást!

2014. márc. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs osszefugges.nekem sem volt semmi bajom es most itt szuszog a harom hetes babam mellettem.:-)
2014. márc. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!