Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg kicsi lenne a baba?

Tényleg kicsi lenne a baba?

Figyelt kérdés
Ma voltam orvosnál, volt egy kevés barnázásom, de szerencsére nincs bevérzés a baba mellett. 10+4 hetes vagyok, de a doki visza vett 9 hetesre, mondván a baba csak 33 mm.
2014. márc. 13. 14:29
 1/5 Roberta77 ***** válasza:

Szia!

szerintem nincs gond!!

Magzati méretek (van egy táblázat a neten)

Ott 34 mm pont 10 hét :-)

Szerintem az az egy két nap plusz mínusz nem számít!

2014. márc. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. márc. 13. 14:44
 3/5 Roberta77 ***** válasza:
És tudod sokszor nem sikerül pontosan mérni sem... És hát 1-1 mm tévedés nekünk 1-1 napot jelent :-)
2014. márc. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így van, nem kell aggódnod :)
2014. márc. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem kell aggódni. én 9+2 hetesen mentem először akkor volt 29,2mm, és a doki azt mondta hogy méretileg 9+5 hetes vagyok. neked 33mm tehát az én dokim szerint már nagyobb vagy mint 9 hetes nyugi :)

amúgy a nővérem több mint 2 héttel idősebb terhes mint én és x mm-rel kisebb a babája mint nekem :) tehát nyugi :) a lényeg hogy minden rendben :)

2014. márc. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!