Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen doki kiskunfélegyházán...

Milyen doki kiskunfélegyházán dr Farmosi? Megbizhato?

Figyelt kérdés
2008. júl. 23. 13:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia.

Az első gyermekekem nála született. Megbizhatóság kérdésre csak annyit mondhatok, hogy teljes mértékben .A fiam este 5 körül kezdte jelét adni, hogy azon a napon biztos meg akar születni. Egész este bent volt velem a szülészeten.Ja és egyébként csak másnap hajnal 1:28 kor született meg.Tehát vígan haza mehetett volna, de ő ott maradt, pedig elötte reggeltől bent volt.Ezen felbuzdulva a második gyereket is nála szerettem volna meg szülni, de ez nem jött össze. A doki ugyanis kötelező továbbképzésen volt aznap amikor a leányzom ki akart jönni. A másik doki felhívta telefonon, hogy merre jár mikor ér be mert bent vagyok a szülőszobán, de ő még akkor Pesten volt. Világhossá vált számomra hogy a lány nem nála fog születni, de ettől függetlenül folyamatosan telefonált, érdeklődött minden renben van- e , hogy haladunk ... stb.Valamint az első utja a szülészetre vezetett de akkorra már megvolt a baba. Megnézte minden renben van- e velem és a babával. Szerintem ez mindent elmond egy dokiról.Merem ajánlani mindenkinek.

2009. jan. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!