Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, a 25. hétig mennyit...

Kismamik, a 25. hétig mennyit híztatok?

Figyelt kérdés
Én 6,5 kg-nál járok. Pont ma mértek és azt hittem leszédülök a mérlegről, mert én itthon kevesebbet mértem. És alig eszek szénhidrátot, cukrot sem, sok fehérje és zöldség, gyümi. Mi lenne ha zabálnék? A doki szerint 6hónap alatt 6kg teljesen jó, pedig elég rigolyás a súlykérdésben, de most megijedtem, hogy ha így folytatom gurulni fogok...

2014. márc. 17. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%

26 hetes vagyok +1 kgnál járok, 54 kg-val kezdtem, második baba.

Lányommal összesen 5 kg híztam, bízok benne, hogy most sem lesz sokkal több.(lányom 2720gr, 47 cm-vel született 40+1 héten.)

2014. márc. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

11 kg-nál tartok.

51-el kezdtem. Soha nem voltam vékony sem normál alkatú hanem úgy a kettő között, szóval jó alakom volt. Soha nem is híztam 2 kg-nál többet.. sőt még annyit sem.

Pedig nem eszek sok cukrot, süteményt, semmit. Csak azokat amiket eddig, illetve többször de keveset, erre mégis.


25+4 hkm

2014. márc. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én 7 kilót híztam eddig,csütörtökön leszek a 26.héten.

Első terhesség alatt a 25.hétig 3 kilót híztam csak.

2014. márc. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Holnap leszek 25 hetes. Én csak 1kg-ot híztam, de nekem nagy súlyfeleslegem van. Remélem nem jön fel sok a végére sem. Előző terhességemnél is volt súlyfeleslegem bár kevesebb, mint most, akkor 5kg-nál jártam ilyenkor.
2014. márc. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72 kilóról indultam, 21. héten 79-et mértek:( most 24. hétben vagyok de tuti azóta híztam megint. A durva, hogy az első 16 hétben szinte semmit nem híztam.
2014. márc. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
7 kg-ot. Most vagyok a 33. hétben, 10,5 kg-nál tartok, szerintem már nem is lesz sokkal több, max 2-3 kg, az előző terhességemnél is pont ugyanígy jöttek a + kilók.
2014. márc. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

25. héten már kb. 10 kg plusznál jártam, és a végéig feljött még ennyi, szóval úgy 20 kg plusszal mentem szülni. Mire hazajöttünk 4 nap után a kórházból 10-zel kevesebb voltam, és mire a babám 7 hónapos lett, leadtam mindet.

Te csak figyelj ugyanígy tovább az étkezésedre, azért a plusz kilóknál közrejátszik a növekvő méh súlya, a baba gyarapodása, a több magzatvíz.. Ami meg rád megy, azt le tudod majd szülés után úgyis dobni, főleg ha továbbra is odafigyelsz az étkezésre.:)

Én is végig pánikoltam azon, hogy hogy nézek ki, mennyi fog ebből rajtam maradni, meg elbőgtem magam, mikor megjelentek a striák.. De aztán mikor megszületett a babám, rájöttem ezek már nem annyira számítanak és végülis beláttam, visszanyerheti az anyuka a régi kinézetét, csak egy kis kitartás és türelem kell hozzá.:)

2014. márc. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

2. és 3. válaszoló, nagyon együtt haladunk időben, én is csütörtökön leszek 26 hetes. :)

5. válaszoló az első időszakban én is szépen stagnáltam, és a 18. héten mértek először + 2kg-t, azóta 4 hetente rendelnek vissza és mindig + 2kg feljön, és nem csinálok én sem semmit máshogy, sőt múlt héten extrán figyeltem, hogy erre a hétre még inkább formában legyek és mégis...Én már nem értem.

Kedves utolsó válaszoló! Nagyon aranyos vagy, hogy biztatsz. Én is így gondoltam, ugyanúgy figyelek mint eddig és remélem ha más nem, de a havi 2 kg-nál már nem lesz több. Utána meg ráérek majd az alakommal foglalkozni. A baba az első. Csak nagyon megijedtem, hogy a doki le fog szidni és igazából még ő biztatott, hogy ez így teljesen normális. Annyira rigolyás erre a hízás dologra...

Várom még a hozzászólásokat, tapasztalatokat.

2014. márc. 17. 18:27
 9/11 -kauf- válasza:
Én a 26. hétig 5 kilót híztam.Most a 36.hétben járok és eddig 9 kilónál tartok.Remélem 12-nél nem lesz több, de a fő hogy egészséges legyen a fiam.Utána meg majd leadjuk.
2014. márc. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én az első 14 hétben olyan rosszul voltam, hogy fogytam. Így a 25. hétre 1 kilóval voltam több, mint a terhesség kezdetén. Aztán a szülés után így is több voltam 3 kilóval, mint az elején. ha vigyázok a cukorral, sok szénhidráttal, akkor szerintem nem lesz gond!
2014. márc. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!