Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetesen menzesz szerű...

35 hetesen menzesz szerű görcsök a napokban mi miatt lehet?

Figyelt kérdés

nem idő közönként jön hanem el kezd görcsölgetni tart egy ideig majd el mulik, a napokban minden nap észre vettem ezt, nem kibírhatatlan az érzés, és a derekam is érzékeny olyankor. másnál is van volt ilyen? mitől lehet esetleg az időjárás is befolyásolhatja?

ma vagyok 35 hetes.


2014. márc. 17. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
2014. márc. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Joslofajas. Nekem is volt 1. terhessegemnel. Kb. ilyenkor kezdodott, vegul 40. heten szultem a kiirt napon.
2014. márc. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én is jósló fájásra gondoltam csak nem hittem hogy minden nap van kb ma is el kezdett ugy 8-9 óra fele és tartott 1-1,5 órán keresztül utána szépen el múlik.meg néha mintha már oda lent is nyilalna. de egyébként én az egész terhesség alatt görcsölgetősebb és nyilallgatósabb voltam de ez már szokatlan hogy szombat óta ilyen. holnap megyek orvoshoz neki mindenképp meg említem.
2014. márc. 17. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!