Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes vagyok, beütöttem a...

32 hetes vagyok, beütöttem a hasamat. Valami baja eshetett a picinek?

Figyelt kérdés
Délelött véletlen beütöttem a hasam az ajtóba, a köldököm mellett. Azóta ott fáj mikor mozog a baba. Valami baj lehet?
2014. márc. 17. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyire ütütted be?
2014. márc. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ütötted
2014. márc. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz gond,én is beütöttem kb. 32-33 hetesen,a köldököm felett be is lilult,neki mentem egy vas ajtónak.Semmi baja nem lett a fiamnak.
2014. márc. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát elég erösen beütöttem. Ha megnyomom a helyét most is fáj.
2014. márc. 17. 18:19
 5/7 anonim ***** válasza:
A baba megszokottan mozog?Ha továbbra is érzel fájdalmat,akkor menjél el orvoshoz, hogy megnyugodjál,hogy a baba jól van.
2014. márc. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

30 hetes terhes voltam, mikor egy hülye nő nekem vágta az ajtót, és a kilinccsel úgy megütött, hogy csillagokat láttam.

Kb. 2-3 hétig még érzékeny volt az a pont, de egyébként semmi gond nem lett, a nődokim annyit mondott, hogy ha göcs, vagy vérzés lenne, akkor menjek be.

2014. márc. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mozog ugyanúgy mint eddig. Mikor kinyomja magát akkor fáj azon a ponton
2014. márc. 17. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!