Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egy picit beütöttem a...

Ha egy picit beütöttem a pocakom, a baba érez ebből valamit?

Figyelt kérdés

Kinyitottam a hűtőajtót,persze lassan és kicsit elmértem a távot,mert az ajtó kicsit megütötte a pocakomat,inkább súrolta,de aggódom hogy a babának ilyenkor nem lesz baja?

Most meg megnéztem a tükörben ahol kb beütődött ,hogy egy kis lila ér van ott,az nem az ütődéstől lett vajon?

Vagy annak elég nagy ütésnek kell lennie hogy baj legyen?

32hetes km


2013. dec. 19. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Úristen, vegyél vissza az aggódásból, mert ez beteges!


Én 20 hetesen elestem a kerékpárral, na ehhez mit szólhatott a lányom? :))

2013. dec. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Hűtőajtó sarok alakú lyuk lesz a fejében vazz...
2013. dec. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes,megnyugtató választ!
2013. dec. 19. 19:06
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja, mert a magzatvíz a kisebb ütődéseket felfogja. A baba semmit nem érzett a hütőajtóból, nyugi.
2013. dec. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nyugalom, nem lesz semmi baja a picurnak, védi őt a magzatvíz, valószínűleg nem is érzékelt belőle semmit! Boldog babavárást! :)
2013. dec. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Előbb lesz neked bajod, mint a babának a pocidban, jól ki van "párnázva", a magzatvíz védi, ne aggódj! Az ér meg könnyen lehet, hogy előtte is ott volt, csak nem figyelted, rajtam is csomó látható ér van a pocim táján, szerintem normális.
2013. dec. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem a 21 hetes ultrahangon ugy megnyomta a doki a hasam, hogy kék zöld volt......meg akarta forditani a babát, persze nem sikerült neki, viszont nekem még 2 nap mulva is fájt a nyoma... a doki biztos tudja mit csinál, ugyhogy én nem aggodtam :D
2013. dec. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én meg a hegyes, sarkos kilincsnek mentem neki, de teljes gázzal. Akkora kék foltom lett, mint az állat és nagyon fájt.

De fel sem merült bennem, hogy a gyereknek baja lesz ettől. Ugye nem leszel paramami??? :)))

2013. dec. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Minden anyuka átesik ezen, meg kell tanulni, hogy a legtávolabbi pontja a testednek egy idő után a hasad lesz :).

Ne izgulj, ettől semmi baja nem lesz!

2013. dec. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, én is ilyen aggódós vagyok. Ez azt jelenti, hogy szereted a gyereket. ;)

Nem lesz semmi baj.

2013. dec. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!