Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetesen 98 cm a pocakom...

22 hetesen 98 cm a pocakom köldök alatt mérve,96cm a köldök vonalában. Ez nagy pocaknak vagy átlagos pocaknak számít?

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 20:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Kinek mi a nagy, az enyém kb. dupla akkora, de én 120 kg vagyok...

Olyat keress, kérdezz, akinek akkora a dereka eredetileg, mint a iéd, úgy talán reális az összehasonlítás.. de akkor sincs sok értelme, nem vagyunk egyformák.

2009. dec. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kérdező vagyok.165cm magas és most jelenleg 63kg.
2009. dec. 15. 20:31
 3/15 anonim ***** válasza:

Mondtam, hogy én duplázok :DDDDDDD


Boldog babavárást Neked! :)

2009. dec. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
én 21 hetes vagyok és 106 cm a köldök vonalában mérve. mondjuk én már 73kg vagyok, tízzel több, mint amiről indultam 21 hete. szóval szerintem átlagos a pocid. van akinek ilyenkor kezd igazán nőni, én nem bánom, hogy már akkora amekkora.
2009. dec. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
21 hetes kismamának írom hogy akkor neked óriási a pocakod.Azért vagyok kíváncsi a méretekre mert van 2 kismama társam akiknek kisebb a hasuk.Az egyik 22 hetes és 6cm-rel kisebb a hasa, a másik meg 25 hetes és 2cm-rel kisebb a hasa.Nekem ez a második terhességem és az első gyermekemmel kicsi hasam volt és emlékszem hogy ennyi idősen még fele ekkora lehetett...
2009. dec. 15. 20:56
 6/15 anonim ***** válasza:
165 centi vagyok, 74 kiló, sőt, van már az 76 is, a kiinduló 96 centi volt, most 99-101 centi. Nagy hassal indultam...
2009. dec. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát elég nagy a pocakom, de azért én elég sokat híztam csípőre, az is rátesz néhány plusz centit.Meg persze a pocakom nem mind baba,van ott háj is rendesen. Viszont ennek az a hátránya, hogy még mindig gyengén érzem a babám mozgását:( túl vastag a "védőréteg" rajta.Legalább is gondolom, hogy azért lehet. 21 hetes km
2009. dec. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én is 21 hetes vagyok, és 170 magas. A terheséget 85 kg-mal kezdtem, de olyan az alkatom, hogy gyakorlatilag nem volt hasam. Most 92 kg vagyok és úgy nézek ki, mint általában egy duci nő.:) Alig érzem a pici mozgását. A hasam 116 cm.

Boldog babavárást!

2009. dec. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32. hetes vagyok, 168 cm és eredetileg 60 kg. Most 70 kg vagyok, a haskörfogatom a védőnő mérése szerint 99 cm. Erre mondta azt, hogy szép, formás és normál méretű a pocakom. 22 hetesen nekem alig látszott, hogy gömbölyödök. Tehát hozzám képest nagy a tiéd, de ez úgyis egyénfüggő, szerencsére nem ez határozza meg, hogy egészségesek-e a babáink :)
2009. dec. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Egyetértek vele hogy nem a pocak mérete számít,de azért valljuk be hogy minél nagyobb annál boldogabban mutatjuk.Legalábbis amikor én a kisfiammal voltam terhes kis hasam volt és amikor mentem NST-re láttam a többi kismama pocakját amik persze nagyobbak voltak, és ekkor én egy kicsit elszomorodtam hogy nekem miért kicsi.Most a 2. babával talán ezért is érdekel ennyire ez a téma és ezért is örülök hogy most nagyobb a hasam mint az első gyerkőmnél.Bár ez tényleg sok mindentől függ persze,és nem is fontos!!!
2009. dec. 16. 07:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!