Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Miskolci Semmelweis Kórházba...

A Miskolci Semmelweis Kórházban a dokik tényleg megmondják a szemedbe, hogy mennyit kérnek a szülésért?

Figyelt kérdés
Olvastam ilyet több helyen, alig akarom elhinni...ez most már tényleg így megy??Konkrét pl is tudtok mondani??Kb-kinél mennyi egy sima és császáros szülés??Csak hogy tudjam mire számítsak...
2014. márc. 18. 19:53
 1/5 anonim válasza:
Erre nyugodtan számíthatsz anyám ismerősének a minap közölte az orvos hogy 100ezer ft a szülés, azt hogyha nem fizeted ki, akkor is kénytelenek levezetni a szülést, nem? méghogy nincs pénzük..dehogynem ha nem állami forrásból, akkor kéz alól minden hónapban összejön az 1-2millió ft.
2014. márc. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Gondolom arra az esetre gondolsz, ha fogadott orvosod van.

Én is a Semmelweisben szültem, nem adtam senkinek pénzt, mégis maximálisan elláttak, természetes szülésem volt gátvédelemmel.

Unokatesóm is itt szült, fogadott orvosa volt (ha jól emlékszem Hajas doki), ő nem mondott előre tarifát, sőt egyáltalán nem mondott összeget mikor felkérték a szülésre. Császározták, de nem tudtak olyan sok pénzt adni, a doki mégsem szólt egy szót sem, rendes volt vele.

A szobatársam Gubásnál szült, ő se csinálta azt amiről te írsz, vele is meg voltak elégedve (őt többen is dicsérték).

Szerintem ez kivétel, ilyen orvoshoz eleve nem járnék akit nem a szakma szeretete, hanem a pénz motivál.

2014. márc. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
hidd el kiegészítik a fizetésüket, valamilyen szintig jogos is, hisz egy orvos legkevesebb 30éves koráig tanul, utána nettó200ezer..
2014. márc. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem is erről van szó, ma már sajnos általánossá vált a "hálapénz" hanem hogy még meg is mondják, hogy ennyi a tarifa...na azért ez elég durva. Adsz a fogadott dokinak, de hogy megszabja...
2014. márc. 20. 11:41
 5/5 anonim válasza:
igen elég durva. főleg hogy ugyanez történt mifelénk is, ezt szerintem egymás között is tudják, adják az infót egymásnak mit hogyan kell.
2014. márc. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!