Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miskolci Semmelweis Kórház...

Miskolci Semmelweis Kórház szülészeti osztályáról írnátok véleményeket, tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Amit gondoltok, minden érdekelne. Orvosok, nővérek, csecsemősök hozzáállása, szülés levezetése (hozzáállásuk), szoba, szülés utáni bent töltött idő. Előtte meg lehet látogatni az osztályt? Hogy bánnak a babával? Ha volt fogadott orvosod, megbántad vagy jó hogy fogadtál??? Szívesen vennék 1-2 jó orvos ajánlást is!Nagyon köszönöm előre is! Ha valaki úgy gondolja írhat nekem privátot is! 20 hkm
2014. márc. 13. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:

1 eve szultem ott. A csecsemosok nagyon aranyosak, a noverek is kedvesek voltak. Mikor befektettek 36 hetes voltam. A lenyeg az roviden h nem mozgott rendesen a baba es elkuldtek 2 nap utan uh-ra ott a no cseszett ra magyaran megmondva, azzal volt elfoglalva h hany eves vagyok, hozzatennem 25 eves voltam akkor de megis alig neznek 18nak sokszor. Na mindegy neki ez volt a legnagyobb gondja, de 24 hetesen is volt szerencsem ehhez a "kedves" holgyhoz akkor is bemutatkozott! Kiderult h nem nezte meg akkor a yereket. Utokso pillanatban csaszaroztak meg mert olyan rossz lett a szivhang, nos a holgynek latnia kellett volna uh-n h a nyakara es a mellkasara van csavarodva a koldokzsinor.

Ez nekem nem volt vmi nagy elmeny, utana mindenki mas angyon kedves volt, segitettek mindenben, adtak tanacsot, elmondtak mindent a noverkek.

Elotte van szuloszoba latogatas, ki van irva a terhesgondozoba h a honap melyik hapjan lehet menni. Fogadott dokim nem volt. Lehet h ha meg egyszer terhes lennek inkabb fogadnek. Azt h kit nem tudom, van 1-2 orvos akit ugy gondolok jo orvos de lehet tevedek. Csabai Tamas, Szabo zsolt nekem elegge normalis orvosnak tunt. Lehet kozulok fogadnek.

2014. márc. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En 2x szultem ott, tavaly nyaron es 2011 ben. Nem volt fogadott dokim, de vegulis nem bantam meg, orultem hogy azt a sok penzt bababara kolthetem. Teljes mertekben meg voltam elegedve mindennel, egy flegma csecsemos volt, mindenki mas kedves, segitokesz. Mivel a pici besargult, igy kereken egy hetig elvezhettem a vendeglatasukat. Ha nagyon sok penzem lett volna, akor fogadtam volna orvost, bar s szulesi fajdalom akkor is ugyanez lett volna, csak egy picivel nyugodtabb lettem volna. Mar ha bejott volna megszuleszteni. Legutobb ket olyan kismamaval is megismerkedtem, akik a szuloagyon tudtak meg, hogy fogadott orvosuk "nem tud" bejoni a szulesre. Azt mondtak azt a sokkot nem kivanjak senkinek, ...

Sok jo orvos van: Gubas, Szeman, Vrastyak akikrol jo velemenyem van, Vrastyak Peternel szultem. Nagyon jo orvos, csak allitolag elegge penzehes. Gubas Peter szinten jo doki, nala viszont rengeteg kismama van.

2014. márc. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. márc. 14. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!