Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggeli rosszullétek. Ti mit...

Reggeli rosszullétek. Ti mit tesztek ellene?

Figyelt kérdés
2014. márc. 19. 06:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmi sem használt. De nekem a B6 vitamint mondták hányinger ellen. Minden hülyeséget kipróbáltam de nem használt. Talán ami egy picit segített az a limonádé volt amit én csináltam ithol :)
2014. márc. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hogy mit teszek ellene? Varom a terhesseg veget :)


31 hkm

2014. márc. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem a narancs segitett!
2014. márc. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kettes! - Detto!!! :-) amugy engem mar szerintem vegig kiser sajnos... De reggel ebredes utan meg 1-2 orat lustizok az agyban... Igy nem jon ram a rosszullet! Ha meg muszaj felkelnem es ramjon akkor gyorsan ledolok 10 percre.. Valahol ezt olvastam es tenyleg segit! 31hkm
2014. márc. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
NEkem orvosom mondta, hogy a fagyasztóba tegyek pár szelet gyümit este és reggel azt szopogassam el. Nekem bevált bár először nem igazán hittem neki.
2014. márc. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igaz, nem reggeli, hanem folyamatos rosszullétre nekem a citromos hideg víz segített egy picit, de csak egy picit ... Én végig hánytam mindkét babámnál a 40 hetet, nagyon szeretnék harmadikat is, de pont emiatt a rohadt, agresszív hányinger miatt félek tőle :-(
2014. márc. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!