Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki a Szent István korházba...

Aki a Szent István korházba szült, az kinél szült és mennyit fizetett?

Figyelt kérdés
2014. márc. 19. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:
4 éve szültem ott, Mészáros László szülésznél és Böröndi Zsuzsa szülésznőnél. Akkor én mind a kettőjüknek 30-at adtam, az orvosnak csak azért ennyit, mert még el akart menni rendelni közben. persze nem jött neki össze, mert már nem volt idő. Nem kérdeztem meg egyébként előre, de megelégedve sem voltam velük. Most várom a másodikat, most a Péterfyben fogok szülni, másik orvosnál.
2014. márc. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csermely Gyula doktornál és Böröndi Zsuzsa szülésznőnél szültem.

150+50 e ft-ot fizettem.

Maximálisan meg voltam elégedve mindennel,kedvesek,segítőkészek voltak,segítettek intézni az alapítványi szobát,úgy vajúdhattam,ahogy szerettem volna,minden nap bejöttek meglátogatni és 1,5 év után is emlékszik a doktor úr(3 hete voltam nála pont rákszűrésen)

2014. márc. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!