Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sos! Kérnék egy kis segítséget...

Sos! Kérnék egy kis segítséget! 22 hetes kismama vagyok és valószínű fel vagyok fázva! Már kétszer küldtem vizeletet tenyésztésre és mind két alkalommal pozitív lett! Mit tudtok ajánlani ami segítene? Már elszedtem egy doboz semicillint is!

Figyelt kérdés
2014. márc. 19. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha még nem jártál Urológusnál akkor ideje felkeresni, nehogy nagyobb baj legyen. Nem gondolnám, hogy az van, de az ördög nem alszik. Konzultálj a nőgyógyászoddal, hogy Ő kis ajánlana.

2014. márc. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jaj most nagyon megijedtem!remélem nincs nagy baj!
2014. márc. 19. 11:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Elsonek nyugi! :)

En 18 hetes vagyok elmeselem mi volt multheten a felfazasommal! Nem kirohogni! :)


Egyik este rohadtul fajt a derekam, hatam, vesem... Parom focizott este en a gyereket bedugtam az agyba es lefekudtem aludni...

Ejjel 1kor keltem arra hogy valami folyik es nem birom elallitani... Jott egy 2-3 centes adag es elallt (nem volt feldecis mennyiseg) aztan megint folyik es elall! Mint a burokrepesztesem utan...

Parom kerdezi hogy most pisilek? Mondtam, hogy nem! Nem erzem es Nem all el!

Oltozes szuleszet doki megvizsgal es magzatviz oke, mehszaj zarva... nevet o is en rohogok, hogy de gaz helyzet...

A lenyeg hogy bepisiltem...

Akkor hajnalban mar vereset pisiltem es egesz nap szuper betettel jartam mert nem ereztem, hogy elindul! Undorito volt es rohadtul fajdalmas! Nogyogyaszom felirt aznap egy retro gyogyszert ami a babanak fixen nem okoz problemat es 4 nap alatt elmult minden fajdalom felfazas, erzem ha pisilni kell stb...

Probalkozz be a nogyogyasznal...

2014. márc. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

kedved utolsó válaszoló!először is nem nevetlek ki!

Mostanában egyre többször kelek fel este,hogy megyek pisilni!de lefekvés előtt is kétszer tuti megyek!csak nem tudom eldönteni,hogy ez most a baba miatt is van vagy a felfázás miatt!most várok az eredményre és ha nem jó megint akkor van már időpontom a nőgyógyászomnál és remélem ő tud valamit tenni!tegnap este úgy jártam,hogy elmentem pisilni,de rá nem sokkal nevetgettünk a párommal és mondom hoppá becsorgott,pedig nem is kellett pisilni mert előtte voltam!megijedtem!

2014. márc. 19. 11:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Siman okozza a felfazas is vagy a baba is!

Fiammal olyan volt 34 es 37 hetesen is hogy ejjel ereztem hogy pisilni kell de ha kimegyek az alom is kimegy a szemembol visszaaludtam es a Fiam kirugdosta belolem :) siman bepisiltem!


De ilyen, mint most, hogy nem is erzem, hogy folyik es nem is kell pisilni ilyen erzesem meg sose volt!

Na de amikor jott a vert pisilos resz azt ereztem hogy szur es faj!

Becsorgas nevetesnel (meg) nem volt :) de ami kesik az nem mulik :D

2014. márc. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nitrofurantoint kaptam en! Azt mondta ez nem szivodik fel holyagban hat csak, de lassabb is a gyogyulas...
2014. márc. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!