Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek be kellett menni a 2....

Akiknek be kellett menni a 2. trimeszterben a szülőszobára, vagy az ügyeletre, mi volt az oka?

Figyelt kérdés
Bent fogtak? Ha igen, hány napig?
2014. márc. 19. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
27. héten erős korai jóslók miatt. Nem kellett befeküdni. Hazaküldtek pihenni. Sok magnéziumot kellett szednem. Végül a korai jóslók megjósolták a korai szülést is. 36. hétre érkezett a fiam, de 3540 grammal és 55 cm-el.:) Neki elég volt ennyi idő megnőni odabenn:)))
2014. márc. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
barátnőmet 24. hétben küldték be, valami gáz volt a vizeletével, és vizsgálatkor kiderült, hogy két ujjnyira nyitva a külső méhszája. Pénteken kellett bemennie és hétfőn vagy kedden engedték haza
2014. márc. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Magas vérnyomás miatt kellett bemennem, aztán végül csak 1 napra tartottak bent mert a többi eredményem jó volt. 21 hetes voltam, onnantól Dopegytet kellett szednem szülésig.
2014. márc. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vérzés miatt voltam az ügyeleten a 16. héten.

Megvizsgáltak, magnéziumot kaptam. Saját felelősségre hazamehettem (egyrészt közel lakunk, másrészt azt mondták, otthon jobban tudok pihenni).

Nem tudták megmondani, hogy mi volt a baj.

34 hkm.

2014. márc. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kétszer öntött el a vér. Először egy éjszakát voltam bent. Kaptam magnézium infúziót, mert annyaira görcsöltem is mellé, hogy a parkolóból nem tudtam elmenni a kórházig a saját lábamon. Másodszor csak vérzés volt ,görcs nem. A babának egyik esetben sem volt semmi baja, a méhszáj teljesen zárt volt, a lepénynek sem volt baja. Így másodszor saját felelősségemre hazajöttem.
2014. márc. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

16.héten ájulás miatt,nyomta a pici fiam a szerveimet ezáltal nem volt jó a vérellátás+ többet álltam mint kellett volna,mentővel vittek be,aznap hazaengedtek.Másnap a szülőszobára mentünk szívhangot nézetni mert babóca megijesztett.

11hónap kisfiú anyukája

2014. márc. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gyöngyikee ***** válasza:

18 heteses görcsök miatt, de haza jöhettem emeltek a magnèzium adagom meg sok pihenèst javasoltak.

30hkm

2014. márc. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!